Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Hry | Encyklopedie
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaNejhranější hry

Logická desková hra

Shanghai Dynasty (606 575×)

V asijských zemích velmi známá logická desková hra podobná našemu pexesu. Na výběr máte dvě obtížnosti - pro děti a pro dospělé.

Zahrajte si kulábr

Kulečník (573 921×)

Vemte si tágu a pojďte si zahrát kulečník. Hra se hraje myší a podle délky stisku tlačítka volíte sílu šťouchu. Hodně štěstí

Zahrajte si se Sonicem

Sonic (267 088×)

Kdo by neznal hru Sonic. Byla to velmi zajímavá a chytlavá hra. Nyní máte možnost si ji zahrát na internetu online. Hrát můžete jak se Sonicem tak i s dalšími třemi postavičkami. Hra se ovládá kurzorovými klávesami a mezerníkem.

Pojď si zahrát a nezlob se!

Člověče, nezlob se! (255 775×)

Kdo by neznal jednu z nejznámějších deskových her a kdo může říct že ho vždy nechá klidným a aspoň trochu se nerozzlobí. Tak schválně vezměte virtuální kostku pojďte si zahrát.

Zahrajte si Maria

Mario (235 203×)

Legendární Mario opět v akci. Během časového limitu musíte zachránit princeznu. V tom Vám budou bránit jedovaté houby, které lze zničit skokem na jejich hlavu. Během mise se snažíte sebrat co nejvíce zlaťáků. Hra je pouze pro IE a NN4

Desková hra

Dáma (210 117×)

Známá desková hra. Schválně jestli přemůžete umělou inteligenci - Váš počítač

Karetní hra

Solitaire (200 760×)

Pro uživatele nejmenovaného operačního systému známá karetní hra. Snažíte se poskládat karty každé barvy na jednu hromádku od esa přes čísla až po spodka, svrška až do krále. Ke splnění vám pomáhají pomocné místa kde si karty můžete odkládat v opačném pořadí.

Zkuste sestavit puzzle

Puzzle (137 731×)

Puzzle lze skládat i na internetu. Nevěříte, tak to zkuste. Na výběr máte 3 druhy obtížnosti - počtu kousků. Tak zkuste složit i to nejsložitější puzzle.

Zahrajte si turnaj v ledním hokeji

Lední hokej (136 437×)

Dnešním dnem začíná světový pohár v ledním hokeji a tak i tato hra vám tyto sportovní dny, večery a noci přiblíží. V této hře si můžete zahrát turnaje v ledním hokeji se vším všudy. Tak kdo vyhraje?

Sesbírejte co nejvíce diamantů

Diamantový vláček (118 653×)

Vaším úkolem je řídit vláček, kterým musíte sebrat všechny diamanty na různých cestách. S každým sebraným diamantem se vláček prodlužuje a tím je i složitější projet všechny cesty tak, abyste nenarazili do vagónků. Hodně štěstí!

Umíte jezdit na skatu

Skejťák Stan (113 620×)

Další velmi hezky vyvedenou arkádou je skejťák Stan, který vůbec nechodí ale jezdí pouze na skatu. Ovšem projíždět po ulicích není tak jednoduché, všude se něco válí a Stan to musí přeskočit.

Same game

Same game (98 524×)

Pomocí jednoho kliknutí se snažíte odstranit co nejvíce kuliček stejné barvy.

Hraj si s atomy

Atomica (98 460×)

Atomica je hra s přesouváním jednotlivých atomů tak, aby vytvořily souvislou řadu aspoň 4 stejně barevných atomů. Přesouvat atomy lze pouze po volných políčkách a po každém tahu kdy nevtvoříte žádnou čtveřici se na hrací desku přidají nové náhodné atomy, takže se hra zesložití.

Zahrajte si plošinovku s červenovousáčem

Červenovousáč (98 371×)

S malinkatým človíčkem s hustými červenými vousy se snažíte procházet připravené nástrahy. Červenovousáče ovládáte šipkami a skáče po stisknutí mezerníku. Sebráním různobarevných puntíků spouštíte plošinky stejné barvy.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů