Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaAkční a bojové hry, střílečky

Dokážete se udržet proti přesile?

100 mužů

100 mužů se pokusí zaútočit na vaše kulometné hnízdo. Jejich nápor je veliký a snaží se vás dostat za každou cenu. Dokážete rychle ovládat svůj kulomet a později i další zbraně tak, aby jste stihli všechny nepřátele odstranit dřívěji než zakleknou a začnou na vás posílat náplně svých zbraní? Uvidíme...

Zalétejte si s bojovým vrtulníkem

Alpha Bravo Charlie

V poušti, mokřinách či ve městě můžete bojovat s nejnovějším bojovým vrtulníkem všech dob. Při této akci musíte zneškodnit mnoho nepřátel, ale také zachránit své lidi vracejí se z pozemní mise.

Další bojová akce

Army Copter

Tato mise je určena pouze pro nejlepší piloty vrtulníků. Armáda totiž vlastní nový vrtulník, který je připraven téměř na vše. Je výkonný, rychlý, ale hlavně malý a tichý, takže je určen na sólové akce jako je tato. Úkol je velmi jednoduchý, zničit co nejvíce nepřátelských jednotek, ať již na zemi či ve vzduchu. Veškerou munici budeme pomocí padáků zasílat přímo do boje.

Trefte co nejvíce lidí a aut

Balónky s vodou

Dělníci na mostě mají zajímavou zábavu během polední přestávky. Házejí na projíždějící auta, lodě či na procházející lidi balónky naplněné vodou. Ale není to úplně jednoduché se trefit.

Sestřelte je všechny!

Balóny

Další střílečka na odreagování od nepříjemných věcí. Letíte v balónu a máte za úkol sestřelit co nejvíce nepřátel, kterých je doopravdy mnoho, ale pozor, rádi se schovávají za vaše spolubojovníky. A hlavně se nesestřelte sami!

Zabombardujte si s Bobem

Bombarďák Bob

Bombarďák Bob je jeden z nejlepších bombarďáků a tak dostal úkol chránit letadlovou loď. Ovšem je proti němu přesila a proto musí být velmi pozorný aby ho nesestřelily a nebo dokonce nezničily letadlovou loď.

Trochu drsná hra

Carmageddon

V této trochu drsné hře ničíte všechno co vám přijde pod ruku, tedy přesněji pod kola a ještě přesněji policejním autem se snažíte přejet co nejvíce lidí.

Rozbijte co nejvíce cihliček

Cihly

Snažíte se rozbít co nejvíce cihliček pomocí míčku a pálky, ale musíte zabránit padnutí míčku na zem.

Jeden proti všem

Commando

Němci chtějí získat leteckou kontrolu nad Lamanšským kanálem, aby mohli obsadit Anglii. Německá letadla neustále bombardují nákladní lodě a radarové stanice na jižním prostředí. A velké invazi může zabránit jen velmi schopný bojovník. Střílíte myší, granáty házíte mezerníkem a pohybujete se pomocí kláves a, s, d, w.

Kolik jich zabijete?

Čas brouků

Už se blíží čas brouků... A nejsou to žádní broučci, ale pořadní a nepříjemní brouci. Takže se s nimi nemazlete a pokuste se jich co nejvíce zlikvidovat. Ale pozor, tito brouci na vás dokáží také zaútočit a mohou vás i poranit, tak si dejte pozor abyste na to neumřeli.

Práve teď začalo vše útočit

Čas útoku

Jen tak se projíždíte pouští se svou bojovou tříkolku, když v tom na vás začne útočit všechno možné i nemožné. Ano je to tak, čas útoku právě nastal. Zkuste se tedy ubránit a sestřelit co nejvíce nepřátelských vozidel a létajících strojů. A nezapomeňte si také dát pozor na pozemní miny, které mohou vaší tříkolku zničit.

Nenechte se sežrat

Flashman

Probíhat bludištěm a požírat malé kuličky je vaším hlavním úkolem. Ale musíte si dát pozor na barevné duchy, kteří vás nemilosrdně zabijí, ovšem duchy je možné zhypnotizovat a pak je můžete sežrat. To vše dokáže velká pusa.

Zahrajte si hada

Had

Jednoduchá hra známá z mobilních telefonů. S narůstajícím hadem se snažíte sežrat co nejvíce kostiček aniž by jste sežrali sami sebe, nebo narazili do bariéry.

Pořádná 3D koulovačka

Koulovačka

V malé horské vesničce se připravuje pořádný zápas. A čím se bude bojovat? No přece sněhovými koulemi. Tak nasadit pořádné rukavice a s přesnou muškou určitě vyhrajete.

Zastřílejte si s kovboji

Kovbojové

Jeden salón na divokém západě obsadili zlí kovbojové a vy jako zástupce těch správných kovbojů, musíte salón osvobodit. Proto střílejte na vše co hýbe.

Sestřelte co nejvíce umělých holubů

Létající holuby

Staňte se profesionálním střelcem a snažte se sestřelit co nejvíce létajících holubů (terčů).

Jste tajným střelcem

Lovec

Jste odvezen na tajemné a mimochodem velmi malebné místo, kde se zjevuje velké množství zvířat. Ovšem vaším úkolem není se jenom dívat, ale byl jste najat jako lovec a tudíž vaším úkolem je sestřelit co nejvíce zvířat až na jednu výjimku - bílé labutě - ty jsou totiž přísně chráněny. A pokud se vám podaří sestřelit létající talíře, dostanete nějaký bonus navíc.

Tak honem na kačenky

Lovení kačenek

Jste po holínky zabořený v bažině a čekáte s nabitou puškou na svoji kořist. Ale jak se později dozvídáte, tak to není úplně obyčejná bažina, je tak trochu kouzelná. Vylétají z ní totiž roztomilé gumové kachničky. A i přes to je vaším úkolem jich sestřelit co nejvíce. A dobrá rada na závěr: Ve skutečném světě kačenky nestřílejte, rádi létají v poklidu a svobodě!

Malý bojovník

Malý Ninja

I když je malý, je velmi známým bojovníkem mezi všemi lidmi na celém světě. A to se nelíbí temnému pánovi, který seslal na zem mnoho zabijáků, aby malého ninju přemohli. A tak se náš ninja musí bránit velké přesile.

Hra pro jednoho i dva

Mikro tanky

Velmi rozmanitý terén bude hracím polem pro dva mikro tančíky. Hra je určena jak pro jednoho hráče, který poté hraje proti počítači a nebo pro 2 hráče, kteří se snaží zničit své tanky navzájem.

Uchraňte království podmořských koníků

Mořský koník

Království podmořských koníků bylo napadeno nebezpečnými zmutovanými rybami. Pomozte koníkům ubránit jejich místo v moři a všechny nepřátele zlikvidujte jednou provždy. S koníkem se můžete pohybovat pomocí kurzorových šipek, klávesami 1-4 přepínáte zbraně a myší zaměřujete a střílíte.

Ubraňte se co nejdéle

Námořní bitva

Rakety, nebezpečné ponorky a bojová letadla ohrožují vaši námořní loď. Zkuste se všem těmto nástrahám ubránit co nejdéle. K obraně máte kvalitní kanón s přesným zaměřováním, ale nepřátelé mají velkou přesilu a jsou všude kolem vás. Proto je potřeba rychlé reakce a přesnou mušku.

Bomberman v autech

Nebezpečné auťáky

2 nebezpečné klany celé roky bojují o nadvládu nad závoděním ve městě. A tyto boje jsou čím dál nebezpečnější. Zatím posledním bojem je rozvážení bomb po okolí tak, aby co nejvíce poničily projíždějící vůz druhého klanu. Pojďte zkusit pomoci tomu lepšímu a vyžeňte druhý klan z města.

Soutěž o nejlepšího tankistu

Nejlepší tankista

Na velkém bitevním poli jste obklopeni velkým množstvím nepřátelských tanků s vynikajícími tankisty. Zkuste se stát tím nejlepším tankistou a zničit všechny kolem. Po zničeném tanku zbudou nějaké ty výhody, tak je sbírejte! Hra je připomínkou prvních 3D akčních her, tak si trochu zavzpomínejte.

Staňte se letcem

Nepřátelské nebe

Jmenujete se "Billy Coppins" a jste excelentním letcem francouzské armády za 1. světové války. Vaším úkolem je sestřelit všechna nepřátelská letadla a nakonec bezpečně přistát.

Ubraň vlajku před nepřáteli

Ochraň vlajku

Hra Ochraň vlajku patří mezi stále velmi žádané internetové online střílečky. V této misi je vaším úkolem, jak již název napovídá, uchránit vlajku vyvěšenou na stožáru. A jedinou zbraní, kterou máte k dispozici je odstřelovací puška, kterou musíte odstranit šechy nepřátelské vojáky, kteří se rojí jak mravenci.

Stále je třeba bránit

Ochraň vlajku 2

Ve druhém díle online hry ochraň vlajku je potřeba chránit celé velitelství s vlajkou. A jako ostřelovač se musíte velmi snažit, neboť útok na hlavní budovu velitelství se s postupem času stupňuje. A dávejte pozor na pomoc seslanou parašutisty. Přináší vám totiž nové zbraně se kterými lépe ubráníte vlajku.

Snažíte se ochránit měsíc

Ochránce měsíce

Jste velitelem lunární stanice a k měsíci se blíží obrovská sprška meteoritů. Pomocí nejnovějšího laserového děla musíte všechny zničit a stanici zachránit.

Žrout pacman

Pacman

Tuto hru jistě všichni znáte, ale proč si ji nezahrát znova. S Pacmanem se snažíte sežrat všechny tečky na cestách. Pozor na červené pavouky, ovšem pokud sežerete čtvereček, pavouci zmodrají a můžete je sežrat.

Zachraňte svět před padajícím hvězdami

Padající hvězdy

Další střílečka. Nyní se snažíte zachránit svět před padajícími hvězdami (hra se otevře v novém okně).

Střílejte na smajlíky

Paintball

Kdo by neznal paintball. Speciální zbraně, které místo kulek vystřelují barevné střely. A v této hře pomocí této zbraně střílíte na smajlíky ve Vaší kanceláři.

Starý pirát ostřeluje lodě

Pirát a kanóny

Starý kulhající pirát má na své lodi 3 kanóny, kterými ostřeluje projíždějící lodě. Ale díky svému stáří a kulhání mu trvá nějaký čas než přeleze od jednoho kanónu ke druhému a pomocí šavle vypálí dělovou ránu.

Udržte plechovku ve vzduchu

Plechovka

Jak složité je sestřelit na první pokus plechovku od piva či limonády? Asi nic jednoduchého to není, že? A pak si představte jak je složité udržet tuto plechovku ve vzduchu co nejdéle, pouze pomocí výstřelů z vaší zbraně. Myslíte si, že je to nemožné? Tak si to vyzkoušejte a uvidíte.

Plácačkou na mouchy

Plno much

Máte nádherný byt vybavený tou nejlepší elektronikou, moderním nábytkem a aby jste se o to vše nemuseli starat máte také krásnou pokojskou na úklid. Jednoho dne přijde pokojská k vám uklízet a nalezne byt plný much. A tak popadne plácačku a snaží se je všechny umlátit, ale musí si dávat pozor na vybavení bytu, aby vše přežilo.

Vrtulník v akci

Policejní vrtulník

Být pilotem policejního vrtulníku je velmi složitá práce, která ovšem nese své plody ve velmi častém odhalení či dostižení pachatele. V této trojrozměrné hře si na takovéhoto pilota zahrajete. Před sebou máte několik úkolů, které musíte co nejrychleji splnit. Vrtulník se ovládá pomocí myši - pohybem do stran či dopředu určujete směr, levým tlačítkem vrtulník stoupá, pravým klesá.

Staňte se kapitánem ponorky

Ponorka

Pomocí plně ozbrojené ponorky se snažíte zničit nepřátelské lodě plující po moři. K dispozici máte několik torpéd, ale i nepřátelské lodě vás ohrožují - bombami.

Něco jako Bomberman

Prasečí válka

Už se perou... Válka prasat je na spadnutí a už nejspíše nic nezabrání této zvířecí bitce. A začínají celkem zostra, neboť prasata proti sobě posílají časované bomby. Úkolem je ubránit se co nejdéle přežít a pokusit se srovnat se zemí co nejvíce nepřátelských prasat.

Napráskejte tučňákům

Práskaná

Kromě Santy dostali volno také skřítci a jeden z nich si vybral zajímavou hru na odreagování od toho vánočního shonu. Prostě snaží vypráskat všechny tučňáky co mu přijdou pod ruku.

Zabraňte přepadení banky

Přepadení banky

Ve městě došlo k přepadení banky. Policie se vše dozvěděla a do banky plné lupičů vyslala svého nejlepšího člena, robotického policistu, který jako by vypadl z oka Robocopovi. Jeho úkolem je nejdříve se prostřílet do banky, poté se skrz kanceláře banky dostat až do trezoru. A při střílení nezapomínejte nabíjet zbraň pomocí mezerníku.

Trénujte na profesionálního odstřelovače

Profesionál

Stát se kvalitním ostřelovačem není vůbec snadné. Každý ostřelovač musí natrénovat spoustu hodin než se stane profesionálním ostřelovačem. Zkuste si to také a snažte se zasáhnout co nejvíce pohybujících se terčů. Míříte a střílíte myší, mezerníkem použijete dalekohled pro přiblížení cíle.

Zabijí sebe i vás!

Sebevražedné žáby

Že byste to do nich nikdy neřekli? Bohužel je to tak, žáby mají sebevražedné sklony. Také jak jinak si vysvětlit jejich velký počet na silnicích :-) A teď vážně. V této online hře na vás útočí obrovské množství žab. Snažte se je co nejvíce postřílet, jinak se dostanou až k vašemu úkrytu a kromě toho že se zabijí, ublíží i vám. A nezapomeňte nabíjet svou zbraň mezerníkem. A v neposlední řadě, v reálném světě nechte žáby napokoji, oni vám také neubližují.

Před akcí se musí trénovat

Simulátor přepadení

Tvoji novou misí je, pokud ji přijmeš, chránit svoji zemi ať to stojí co to stojí. Máme informace, že dojde k přepadení na neznámém veřejném místě. Pro tvůj trénink jsme vytvořili simulátor přepadení, který simuluje přepadení na různých veřejných místech. Všechny běžící terče musíš trefit, aby si se stal naším nejlepším agentem a mohl jít do akce. A nezapomeň – odstřelovací puška se také musí nabíjet.

Kovboj se strefuje do mincí

Střílení mincí

Správný kovboj musí mít přesnou mušku. A ti nejlepší dokážou svým koltem udělat díru do mince rotující ve vzduchu. Pojďte si to zkusit také a zkuste prostřelit co nejvíce mincí. Střílíte tak, že kliknete na opačné straně než je připravena k výstřelu kulka s kloboukem.

Hra pro jednoho i dva

Tanková bitva

Možná si ještě vzpomínáte na počítačovou hru SCORCH. Nyní si můžete zahrát její klon i online. Vaším úkolem je na co nejméně střel zničit soupeřův tank. Hru můžete hrát sám proti počítači a nebo dva lidi proti sobě.

Zvládnete práci tankisty

Tankový mistr

Stát se tankovým velmistrem není vůbec jednoduché. Ten totiž musí umět nejenom sledovat dění před sebou skrz úzký průzor, ale také musí vědět co se děje všude kolem, což musí sledovat druhým okem na vnitřním radaru. A hlavně musí umět rychle reagovat a sestřelit vše nebezpečné v okolí. Tak co zvládnete to?

Není jednoduché se strefit

Těžký cíl

Další online hra, která se snaží trénovat váš postřeh. Stáváte se ostřelovačem a Vaším prvním úkolem je "odstranit" všechny nepřátele ve staré opuštěné továrně. A zde právě zjistíte, že ostřelovač musí vidět i "za roh", protože nepřátelé se objevují úplně všude, i tam kde je nevidíte. A nezapomeňte sestřelovat i různé balíčky s životy a bonusy!

I tučňáci si hrají na akrobaty

Tučňáci na houpačce

Tučňáci si také rádi hrají. A pro dnešek se rozhodli, že si budou hrát na houpačce. K tomu musí mít také trochu akrobatický výcvik a pořádně tvrdou hlavu, protože každou chvíli rozbíjejí cihly hlavou.

Pořádná střílečka

Válka proti terorismu

Odlehčete se od trablů celého světa - terorismu a pojďte si zahrát hru, ve které máte vyhrát válku proti terorismu. Děj se odehrává kdesi na dálném východě a celá hra má celkem čtyři různorodé úkoly.

Druhý díl střílečky

Válka proti terorismu 2

Druhý díl hry Války proti terorismu nás přivede do 4 míst na zeměkouli, kde znova bojujete s teroristy. Jako správný voják máte 3 druhy zbraní mezi kterými můžete přepínat.

Uteče monstrům?

Vánoční Pacman

Vánoční Pacman je vlastně Santa, který se snaží posbírat všechny ozdoby na vánoční stromeček, ale při sbírání si musí dát pozor na zlá monstra, která se Santu snaží sníst a nebo na něj připravit různé nástrahy.

Nebezpeční sněhuláci útočí

Vánoční střílečka

I o Vánocích se dějí divné věci. Představte si zlé obživlé sněhuláky, kteří na vás útočí. Nějak se musíte bránit a proti sněhulákům se nejlépe brání sněhovými koulemi. A když dostane sněhové dělo, tak by měla být obrana jednoduchá. A nebo ne?

Zastřílejte si na nepřátele ve vesmíru

Vesmírné války

Vesmírná střílečka. Snažíte se zničit nepřátelské vesmírné lodě.

Zničte je dřívěji než zničí oni vás

Vojenský ostřelovač

Nebezpečný tým teroristů obsadil doky. A speciální jednotka zaměřena na boj s terorismem nastupuje, aby celou skupinu teroristů co nejdříve zničila. Tato vojenská jednotka má nejlepší vybavení a taktéž nejlepší muže. Vžijte se do jednoho z ostřelovačů a snažte se zlikvidovat co nejvíce teroristů, dříve než postřelí oni vás. A dejte pozor na civilisty!

Střílečka na divokém západě

Wild Wild West

Strojem času jste odcestovali na dovolenou na divoký západ a samozřejmě se ihned zapletete do velké přestřelky. Takže nezbývá nic jiného, než zabít všechny nepřátele.

3D vesmírná střílečka

Wing

Jste pilotem malého průzkumného a hlavně bojového vesmírného letounu. Vaším úkolem je prozkoumávat okolní terén a sestřelovat všude přítomné asteroidy tak, aby nezasáhly vaši mateřskou loď. Letoun ovládáte pomocí kurzorových kláves a střílíte mezerníkem.

Létejte v prostoru

X-Wing - vesmírný vlk

Někteří z Vás si jistě vzpomenou na zajímavou PC hru X-Wing, což byl vesmírný simulátor vydaný již před téměř deseti lety. Nyní si můžete zahrát zjednodušenou verzi tohoto simulátoru online. V jednoduchém světě proti vám stojí nepřátelské vesmírné bojové letadlo, které musíte zničit dříve než zničí Vás. Vesmírný letoun řídíte kurzorovými šipkami a střílíte klávesou Enter.

Záchranná akce pomocí vrtulníku

Záchranářský vrtulník

Jste povolán do záchranné akce jako velitel vrtulníku. Nejdříve se ale musíte předvést v tréninkové misi kde musíte pomocí záchranáře ve vrtulníku, který je zavěšen na laně sesbírat co nejvíce věcí z ostrova.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů