Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaZimní a vánoční hry

Nebojte se o něj

Výbušné cukroví (24. prosince 2011)

Strašně návyková hra, která se hraje skoro sama. Většinou stačí jeden klik a spustíme tím řetězovou reakci kdy každá zasažená cukrovinka vybuchne a šíří svoji zkázu dál. Hra má 40 levelů a každý má své vychytávky. Užijte si svůj vánoční dárek.

Uteče monstrům?

Vánoční Pacman (23. prosince 2011)

Vánoční Pacman je vlastně Santa, který se snaží posbírat všechny ozdoby na vánoční stromeček, ale při sbírání si musí dát pozor na zlá monstra, která se Santu snaží sníst a nebo na něj připravit různé nástrahy.

Posbírá je všechny?

Santa chytá dárky (22. prosince 2011)

Santa má před Vánocemi jak jinak napilno. Dárky mu padají s nebe a on je musí všechny nachytat do svého pytle na dárky. Jenže ono to nejde jen tak. Čím více má dárků, tím pomaleji se mu lítá a tak musí přemýšlet jak nejlépe plout, aby sebral co nejvíce dárků. Tak co pomůžete mu?

Nebezpeční sněhuláci útočí

Vánoční střílečka (21. prosince 2011)

I o Vánocích se dějí divné věci. Představte si zlé obživlé sněhuláky, kteří na vás útočí. Nějak se musíte bránit a proti sněhulákům se nejlépe brání sněhovými koulemi. A když dostane sněhové dělo, tak by měla být obrana jednoduchá. A nebo ne?

Nenechte dárky sklouznout

Dárky na houpačce (20. prosince 2011)

Do Vánoc již nezbývá mnoho času a narozdíl od Ježíška Santa nějak nestíhá a dárky mu padají o skřítků rychleji než je dokáže rozebrat. Pomozte alespoň dobré víle, která řídí rozdělování dárků, tak aby padaly vyváženě a nepřeklopily houpačku na kterou padají.

Mrož s tuleněm se můžou jít klouzat

Klouzaná (26. prosince 2007)

V této online hře vás pobaví 2 zvířátka které žijí ve velkých mrazech - mrož a tuleň. A protože žijí v místech kde je hodně ledu, tak se pro zajistě umějí správně klouzat. A aby to pro ně byla větší sranda, tak se od vás nechají vystřelit prakem a budou soutěžit kdo doletí a doklouže se dál. Jenom pozor na překážky, ty jim musíte pomoci přeskočit.

Santa řekl zrmzni!

Zmrzni! (25. prosince 2007)

Jak jistě víte Santa Klaus žije někde na severním pólu. Není jasné kde přesně, ale je tam určitě velká zima a mrzne až praští. A tak se v té zimě Santa naučil mrazit své nepřátele. A nyní se mu to velmi hodí, neboť na něj zaútočila banda skřetů. Naštěstí je může Santa zmrazit a poté nakopnout aby se jich zbavil.

Vyberte cestu na sáňkování

Santa sáňkuje (23. prosince 2007)

Santa Klaus se rozhodl den před Vánocemi si trochu odpočinout a tak se šel vyřádit do hor, kde hodlá sáňkovat. Ale to by nebylo aby i při sáňkování nezapomněl na malé děti a tak pro ně sbírá dárky i na saních. Ale někdy neví jakou cestou se vydat z kopce aby sebral všechny dárky. Zkuste mu pomoci a nakreslete mu tužkou kudy má jet.

I tučňáci si hrají na akrobaty

Tučňáci na houpačce (2. ledna 2005)

Tučňáci si také rádi hrají. A pro dnešek se rozhodli, že si budou hrát na houpačce. K tomu musí mít také trochu akrobatický výcvik a pořádně tvrdou hlavu, protože každou chvíli rozbíjejí cihly hlavou.

Závody na sněžných skútrech

Sněžný skútr (1. ledna 2005)

Máte rychlý sněžný skútr a je připraven závod na celkem 3 tratích. Stačí nastartovat a vydat se na trať. Jenom si dejte pozor na zamrzlé kaluže, pohozené bedýnky a velké sněhové koule.

Tučňák s pořádným dělem

Pengapop (31. prosince 2004)

Trochu bláznivá hra. Tučňák je vybaven pořádným dělem na barevné kuličky kterým se snaží zasáhnout rotující kuličky kolem něho. Pokud se strefíte a dáte dohromady 3 stejné barvy, tak zmizí a vy máte místo na sestřelení kousků jídla.

4 druhy zimních sportů

Severské sporty (30. prosince 2004)

U nás není sněhu mnoho, ale ve Skandinávii je sněhu hodně a velký mráz. A to je přesné místo pro následující zimní sporty: běh na lyžích, střelba, skok na lyžích a curling.

Tučňáci se v zimě nadřou

Tučňák skladníkem (29. prosince 2004)

I tučňáci musí pracovat, i když si většina lidí myslí že se jenom flákají. A my se podíváme jak složitou práci má tučňák skladník. Jeho úkolem je přesouvat zboží na žlutá místa, a ne vždy je to jednoduché.

Další logická hra

Vánoční same game (28. prosince 2004)

Vánočně laděná logická hra. Pomocí myši se snažíte vyměnit dvě sousedící kuličky tak, aby vytvořily řadu aspoň 3 stejně barevných kuliček. Čím delší řada tím více bodů.

Napráskejte tučňákům

Práskaná (27. prosince 2004)

Kromě Santy dostali volno také skřítci a jeden z nich si vybral zajímavou hru na odreagování od toho vánočního shonu. Prostě snaží vypráskat všechny tučňáky co mu přijdou pod ruku.

Santa skáče na lyžích

Skoky na lyžích (26. prosince 2004)

Santa Klaus má konečně rozneseny všechny dárky a začíná relaxovat. Pro dnešek se rozhodl že bude sportovat a rovnou si vybral velmi složitou disciplínu - skoky na lyžích. Zatím mu to ale moc nejde a tak potřebuje trochu pomoc.

Pořádná 3D koulovačka

Koulovačka (25. prosince 2004)

V malé horské vesničce se připravuje pořádný zápas. A čím se bude bojovat? No přece sněhovými koulemi. Tak nasadit pořádné rukavice a s přesnou muškou určitě vyhrajete.

Pomozte zachránit dárky

Dobrodružství Elfa (24. prosince 2004)

Zlí tučňáci ukradli Santovi dárky a schovali se s nimi po celém městě. Nyní je na malém Elfovi, aby prošel celé město a všechny je našel. Ale musí si pospíšit, Vánoce jsou již za dveřmi.

BlackJack se skřítkem

Vánoční BlackJack (23. prosince 2004)

Myslíte si že na karetní hře BlackJack nemůže být nic vánočního. Ale může. Stačí když bude rozdávat karty skřítek a k tomu trochu vánoční hudby. Tak schválně jestli vyhrajete nad lstivým elfem.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů