Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama3. MĚSÍC HER - červen 2006

Něco jako Bomberman

Prasečí válka (29. června 2006)

Už se perou... Válka prasat je na spadnutí a už nejspíše nic nezabrání této zvířecí bitce. A začínají celkem zostra, neboť prasata proti sobě posílají časované bomby. Úkolem je ubránit se co nejdéle přežít a pokusit se srovnat se zemí co nejvíce nepřátelských prasat.

Soutěž o nejlepšího tankistu

Nejlepší tankista (27. června 2006)

Na velkém bitevním poli jste obklopeni velkým množstvím nepřátelských tanků s vynikajícími tankisty. Zkuste se stát tím nejlepším tankistou a zničit všechny kolem. Po zničeném tanku zbudou nějaké ty výhody, tak je sbírejte! Hra je připomínkou prvních 3D akčních her, tak si trochu zavzpomínejte.

Rychlé počítání

Čísla (25. června 2006)

Na první pohled jednoduše vypadající logická online hra. Vaším úkolem je stisknout kostky na levé části obrazovky tak, aby jejich součet byl roven číslu zobrazenému v pravé části obrazovky. Kostky se správnými čísly je potřeba vybrat do velmi krátkého časového limitu.

Ochrana věže

Ubraňte princeznu (23. června 2006)

Na princeznu uvězněnou ve věži útočí nepřátelští bojovníci. Vaším úkolem je uchránit princeznu co nejdelší dobu. Abyste měli proti přesile šanci, máte určité nadpřirozené schopnosti. Myší můžete odhazovat vojáky mimo obrazovku anebo použít speciální síly na všechny.

Pojďte si zaskákat s žábou

Skákající žába (21. června 2006)

Naše malá žába dostala hlad a tak se porozhlédne a všude kolem sebe vidí chutné mušky. Stačí správně skočit a na mouše si smlsnout. Ovšem nic není tak jednoduché, neboť ve vzduchu jsou i otrávené návnady, kterým se musí žába vyhnout. A protože je naše žába líná, bude nejradši pokud se nasnídá na co nejméně skoků.

Rallye RC modelů

Autíčka (19. června 2006)

Zkuste vyhrát náročnou rallye se svým červeným rádiem řízeným modelem a poté zvednou nad hlavu pohár určený pro vítěze. Vyhrát celou soutěž ovšem není tak jednoduché, neboť se skládá z několika závodů a oponenti se vám budou snažit vaši výhru vyfouknout. A pozor si dejte na vyjetí z trati, neboť poté ztratíte rychlost a vaši soupeři budou mít navrch.

Pojďte sportovat

Stolní tenis 2 (17. června 2006)

Aspoň trochu zkušeností se stolním tenisem a rychle reflexu budete potřebovat k úspěšnému hraní této online sportovní hry. Vaším soupeřem je velmi chytrý soupeř - počítač. Zkuste tedy přehrát umělou inteligenci a vyhrát všechny úrovně.

Zahrajte si naklikanou

Třeskot v džungli (15. června 2006)

Vaším uměním můžete způsobit třeskot v džungli. V této rychlé, ale logické hře je úkolem odklikávat tři a více sousedících bloků, které se pořád pohybují k nebesům, dříve než se nebe dotknou. A navíc ze země rostou další bloky. Takže vemte myš pevně do ruky a začněte co nejrychleji klikat.

Ubraňte se co nejdéle

Námořní bitva (13. června 2006)

Rakety, nebezpečné ponorky a bojová letadla ohrožují vaši námořní loď. Zkuste se všem těmto nástrahám ubránit co nejdéle. K obraně máte kvalitní kanón s přesným zaměřováním, ale nepřátelé mají velkou přesilu a jsou všude kolem vás. Proto je potřeba rychlé reakce a přesnou mušku.

Zabraňte přepadení banky

Přepadení banky (11. června 2006)

Ve městě došlo k přepadení banky. Policie se vše dozvěděla a do banky plné lupičů vyslala svého nejlepšího člena, robotického policistu, který jako by vypadl z oka Robocopovi. Jeho úkolem je nejdříve se prostřílet do banky, poté se skrz kanceláře banky dostat až do trezoru. A při střílení nezapomínejte nabíjet zbraň pomocí mezerníku.

Příprava na měsíc fotbalu

Příprava na fotbal (9. června 2006)

Dneškem začíná velký fotbalový svátek a fotbal bude všude kolem nás. A i na online hrách si můžete vyzkoušet přípravu fotbalistů na nadcházející zápasy. Vaším úkolem je co nejvícekrát kopnout do míče tak aby se nedotknul země.

Předělávka cihliček z doby kamenné

Drtič kamene (7. června 2006)

Tato hra je předělávkou oblíbených her, ve kterých se rozbíjejí cihly skákajícím míčkem. Tentokrát nás hra zavede do doby kamenné a pomocí magické kuličky a desky na pohyblivém pásu se budete snažit rozbít co nejvíce kamenných bloků. K tomu vám samozřejmě pomohou různé bonusy.

Již zase skáču přes bažiny

Cesta bažinou (5. června 2006)

Malý skřítek světluška se večer vrací domů a do cesty se mu dostane bažina. Obejít ji nemůže a tak musí bažinu přeskákat přes travnaté ostrůvky. Zkuste tedy skřítkovi pomoci a poradit mu jak velkou sílu musí dát do každého skoku, aby přesně odskočil na ostrůvek a nespadl do bažiny. Sílu volíte mezerníkem.

Zkuste proměnit večerní oblohu

Proměna nebe (3. června 2006)

Když se pořádně podíváte na večerní nebe, zjistíte že se ve vesmíru nalézá mnoho těles od různobarevných hvězd přes planetky až po měsíce či slunce. A právě nyní máte nadpřirozenou moc se všemi těmito tělesy pohybovat a tím provést proměnu nebe. Ve hře je úkolem dostat k sobě 3 stejná vesmírná tělesa a tím je z nebe odstranit.

Ovládněte UFO

Marťan Joe (1. června 2006)

Hodně lidí si přeje vidět UFO a hodně lidí se UFO bojí. A nyní ho nejenom uvidíte, ale rovnou ho můžete malému chlapíkovi z jiné planety pomoci ovládat. Pomocí létajícího talíře máte za úkol unášet různá zvířata a hlavně bezpečně přistát na své základně.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů