Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama1. MĚSÍC HER - červen 2004

Zahrajte si bowling

Bowling (30. června 2004)

Velmi pěkně vyvedený bowling. Hru hrajete myší a jako při skutečné hře i tady musíte co nejrychleji švihnout ve směru hodu. Chce to trochu cviku, ale uvidíte, že za chvíli z vás bude mistr. Hru můžete hrát i ve dvou.

Zalítejte si na větroni

Větroň (29. června 2004)

Čeká vás velmi nebezpečné létání na větroni v kaňónů. Nejdříve se musíte rozběhnout jak nejrychleji umíte pomocí rychlého mačkání levé a pravé klávesy dokud se ukazatel rychlosti nedostane do červené oblasti a poté už plachtíte kaňonem a sbíráte body.

Závodíte na motorkách

GP silničních motocyklů (28. června 2004)

Komu se poštěstí vyhrát Mistrovství světa silničních motocyklů. Vy se o to můžete právě teď pokusit. Máte k dispozici nejlepší stroj a tak nasedněte na něj a zajeďte svou nejlepší jízdu.

Zahrajte si se Sonicem

Sonic (27. června 2004)

Kdo by neznal hru Sonic. Byla to velmi zajímavá a chytlavá hra. Nyní máte možnost si ji zahrát na internetu online. Hrát můžete jak se Sonicem tak i s dalšími třemi postavičkami. Hra se ovládá kurzorovými klávesami a mezerníkem.

Chytejte bomby

Bomby na trampolíně (26. června 2004)

Neznámé individuum vyhazuje bomby z okna a vy máte za úkol černé bomby odpalovat pryč pomocí trampolíny a červené nechat spadnout na zem. Pokud nachytáte všechny písmena ze slova KABOOM dostanete extra body a životy.

Zahrajte si pexeso

Pexeso (25. června 2004)

Hra, která zaměstná hlavně vaši paměť. Ale kdo by neznal pexeso, hru ve které hledáte 2 karty se stejnými symboly.

Zabombardujte si s Bobem

Bombarďák Bob (24. června 2004)

Bombarďák Bob je jeden z nejlepších bombarďáků a tak dostal úkol chránit letadlovou loď. Ovšem je proti němu přesila a proto musí být velmi pozorný aby ho nesestřelily a nebo dokonce nezničily letadlovou loď.

Dr. Carter v Egyptě

Vykradač hrobek (23. června 2004)

Dr. Carter přijel do Egypta vykrást velmi starou hrobku. Jenže v hrobce na něj čeká nejedno překvapení a sám zjistí, že to není vůbec jednoduché. Ještě že našel teleport, který ovšem musí před použitím nabít magickými koulemi.

Co si zajezdit na snowboardu

Snowboard (22. června 2004)

Velmi zdařilá 3D sportovní hra. Jste v Alpách na nejlepší sjezdovce a máte celý kopec jenom pro sebe. Během jízdy se snažíte získat body sbíráním hvězdiček a různými kaskadérskými kousky. Hra se ovládá kurzorovými klávesami a klávesou X provádíte odvážné kousky.

Zastřílejte si s kovboji

Kovbojové (21. června 2004)

Jeden salón na divokém západě obsadili zlí kovbojové a vy jako zástupce těch správných kovbojů, musíte salón osvobodit. Proto střílejte na vše co hýbe.

Trochu drsná hra

Carmageddon (20. června 2004)

V této trochu drsné hře ničíte všechno co vám přijde pod ruku, tedy přesněji pod kola a ještě přesněji policejním autem se snažíte přejet co nejvíce lidí.

Trefte co nejvíce lidí a aut

Balónky s vodou (19. června 2004)

Dělníci na mostě mají zajímavou zábavu během polední přestávky. Házejí na projíždějící auta, lodě či na procházející lidi balónky naplněné vodou. Ale není to úplně jednoduché se trefit.

Yeti a tučňáci jsou v Africe

Yeti a tučňáci 5 (18. června 2004)

Yeti a tučňáci jsou na světovém turné. Tentokrát se zastavili v Africe, kde si Yeti s tučňákem zahraje golf. Odpalovat mu pomáhají plameňáci. A podívat se přijdou podívat i sloni, žirafy, či hadi.

Zahrajte si kulábr

Kulečník (17. června 2004)

Vemte si tágu a pojďte si zahrát kulečník. Hra se hraje myší a podle délky stisku tlačítka volíte sílu šťouchu. Hodně štěstí

Zkuste neřády zachránit

Neřádi (16. června 2004)

Neřádi jsou taková zajímavá zvířátka. Nikdo je nemá rád. A proto jim musíte pomoc projít přes město, ve kterém na ně číhá mnoho záludností a nebezpečí, ale i nějaké bonusy.

Starý pirát ostřeluje lodě

Pirát a kanóny (15. června 2004)

Starý kulhající pirát má na své lodi 3 kanóny, kterými ostřeluje projíždějící lodě. Ale díky svému stáří a kulhání mu trvá nějaký čas než přeleze od jednoho kanónu ke druhému a pomocí šavle vypálí dělovou ránu.

Redline Rumble 2: Detonator

Redline Rumble 2 (14. června 2004)

V druhém dílu musíte s nejlepšími sporťáky s vyhnaným výkonem projet trať v časovém limitu, jinak váš sporťák vybuchne. Navíc jsou na vás nastraženy i další pasti na trati.

Zkuste sestavit puzzle

Puzzle (13. června 2004)

Puzzle lze skládat i na internetu. Nevěříte, tak to zkuste. Na výběr máte 3 druhy obtížnosti - počtu kousků. Tak zkuste složit i to nejsložitější puzzle.

Akčnější verze Same game

Same game 2 (12. června 2004)

Akčnější verze dobře známé Same game. Stejně jako v původní verzi i v této je třeba sbírat co nejvíce kostek stejné barvy najednou. Ovšem každých pár sekund vám přibývají nové kostky.

Pomocte zachránit dívku rakeťáka

Rakeťák (11. června 2004)

Pomozte zachránit dívku rakeťáka, kterou unesl ošklivý žárlivý robot. Malý rákeťák musí projít celým domem aby svou dívku zachránil.

Opravte rozebrané potrubí

Opravář potrubí (10. června 2004)

Nějací vandalové rozebrali potrubí a vy ho musíte co nejdříve opravit, aby bylo možné skrz něj pustit míček. Trojrozměrná hra se ovládá myší.

Zahrajte si raketové rally

Raketové rally (9. června 2004)

Vyzkoušejte si zazávodit s vesmírnými závoďáky v intergalaktickém rally. Na výběr máte ze tří vozidel a 5 různých vesmírných tratí. Takže připravit, pozor, start!

Robomyší párty

Robomyši (8. června 2004)

Robomyši měli párty a rozběhly se všude možně po bedničce. Vy je musíte pomocí různých pomůcek nahnat na výborný sýr a přitom je ochránit před pastičkami.

Logická desková hra

Shanghai Dynasty (7. června 2004)

V asijských zemích velmi známá logická desková hra podobná našemu pexesu. Na výběr máte dvě obtížnosti - pro děti a pro dospělé.

Zajezděte si v nejlepším skateboard parku na světě

Skateboard park (6. června 2004)

Seberte své nejlepší prkno a pojďte si zajezdit do nejlepšího internetového skateboard parku na světě. Schválně jaké kousky zvládnete.

Snažíte se ochránit měsíc

Ochránce měsíce (5. června 2004)

Jste velitelem lunární stanice a k měsíci se blíží obrovská sprška meteoritů. Pomocí nejnovějšího laserového děla musíte všechny zničit a stanici zachránit.

Zkuste zkrotit míček

Neposedný míček (4. června 2004)

Pomocí kurzorových šipek se snažíte dostat míček po vyznačené trati do ďůlku. Má to ale jeden háček, míček má docela velkou setrvačnost.

Zahrajte americký fotbal

Americký fotbal (3. června 2004)

Jeden z největších stadiónů na světě a desetitisíce fanoušků očekávají na tento zápas amerického fotbalu. Přesvědčte je, že nečekali marně.

Zahrajte si výborné závody

Redline Rumble (2. června 2004)

S nejlepšími sporťáky s vyhnaným výkonem na maximum a dunícími motory závodíte na městských tratích v normálním provozu.

Pejsek musí zachránit šerifa

Zachraňte šerifa (1. června 2004)

Zloději se rozhodli vykrást banku. Šerif, ale o tom věděl a tak se vydal na místo činu. Bohužel zloději byli silnější a kromě lupu sebrali také šerifa. A jeho věrný pejsek se vydává na složitou cestu, aby ho zachránil.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů