Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Hry | Encyklopedie
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama7. MĚSÍC HER - září 2010

Zdoláte duny na bugině?

Buginy (27. září 2010)

Buginy jsou další internetovou online hrou kde musíte udržet auto na kolech při skocích přes různorodý terén. Zdá se to jednoduché, ale jakmile se pořádně rozjedete je to celkem těžké. Šipkou nahoru buginu rozjedete, šipkou dolů budete couvat, pravou a levou kurzorovou šipkou vyrovnáváte stabilitu buginy.

Mario? Ne, Angelo!

Super Angelo (25. září 2010)

Angelo je nevlastní bratr známého instalatéra Maria. Ovšem Angelo se nechce nechat ustrkovat slavnějším Mariem a tak se pokusí prožít stejná dobrodružství jako Mario. Užijte si s Angelem hromadu zábavy při cestě za svým snem, ovšem musíte mu pomoci s různými nástrahami a nebezpečným zvířectvem.

Ztracen v cizím městě

Příběh jednoho města (23. září 2010)

Po jedné vydařené párty se probudíte v úplně cizím městě a nemáte ani tucha proč tam jste. A proto vstanete a začnete město procházet. Ve městě potkáte hromadu zvláštních lidí, které vám pomohou si vzpomenout co se vlastně stalo a kde vlastně jste.

Vrtulník - létající jeřáb

Létající jeřáb (21. září 2010)

Těžké předměty se musí zvedat jeřábem, to ví určitě každý. Ale ne všude je možné jeřáb postavit a nebo s ním přijet. A pro tyto účely existují speciální vrtulníky, které dokážou zvedat těžké předměty a přenést je na téměř libovolné místo. Zkuste se stát pilotem takovéhoto těžkotonážního vrtulníku a přenést různé náklady.

Postavte trať pro vláček

Vlakománia (19. září 2010)

Jste fandou vláčků, kolejí, výhybek a další železničních věcí? Pak je tato online hra určena právě pro vás. Pokuste se postavit trať pro vláček dřív než z vyrazí z depa. Prostě jenom pokládejte koleje tak, aby dojel do cílového depa. Jednoduché? No uvidíme!

Šašek s lukem?

Šašek lučištník (17. září 2010)

Náš Honza se i přes svou slávu, která rychle pominula, stal šaškem u místního krále. A všichni se mu smáli, že neumí vůbec nic. A tak se rozhodl, že se zúčastní úplně největšího turnaje na celém světě, aby dokázal, že není úplně k ničemu.

Když auta neuřídíte...

Chaos v dopravě (15. září 2010)

Jste něco jako policajt, který řídí auta na velké křižovatce ve městě. Ovšem oproti obyčejnému policistovi máte mnohem větší pravomoce, dokonce by se dalo říct, nadpřirozené dovednosti. Kliknutím můžete auta zrychlit, zpomalit, či zastavit abyste zabránili srážce uprostřed křižovatky.

Zahrajte si šachy

Šachy (13. září 2010)

Velmi známá desková hra šachy nyní také v online podobě. Chraňte své království a ubraňte krále a královnu oproti počítačovému protivníkovi. A své dovednosti můžete sdílet s ostatními, protože tato online hra je na skóre.

Žabák papá mušky

Žabákovo dobrodružství (11. září 2010)

Náš žabák je velmi líné zvíře a tak jeho největším dobrodružstvím bude lovení mušek létajících na jeho rybníčkem s lekníny. Ale musí si dát pozor, létají tam i jedovaté červené mušky. A tak s ním skákejte a jazykem lovte mušky.

Honza zase v jiné barvě

Růžový lučištník (9. září 2010)

Lučištník Honza zase v nové barvě. Ptáte se proč? Nyní to není jeho potřeba se skrýt, ale spíše jeho hloupost. Jojo, když si nedáváte pozor na oblečení, tak se vám to může stát také. Ale náš lukostřelec Honza to vyřešil stejně jako zloděj jeho oblečení. Více se dozvíte ve hře.

Ničící truck

Destructo Truck (7. září 2010)

Že obrovský americký kamión, neboli truck, dokáže zničit vše co se mu postaví do cesty asi nepochybujete. A teď si představte, že se s takto velkou obludou rozjedete z obrovské nájezdové rampy. Vaším úkolem v této online hře je ničit co nejvíce budov a vůbec všeho co se vám postaví do cesty.

Ubránit se útoku slepic nebude jednoduché

Zelený lučištník - slepice útočí (5. září 2010)

Znovu slavný zelený lučištník se nyní ocitl v trochu ošemetné situaci. Zaútočili na něj rozzlobené slepice a kuřata a jedinou možností jak se ubránit je použít své největší síly a to umění lukostřelby a zahnat slepice pomocí luku a šípu.

Další dobrodružství Honzy lučištníka

Zelený lučištník (3. září 2010)

Honza, známý jako modrý lučištník, se díky své píli stal slavným a proto se rozhodl změnit se na zeleného lučištníka. Ovšem zanedlouho se mu začalo stýskat po slávě a řekl si, že se opět stane slavným a přihlásil se do dalšího turnaje.

3 v jedné řadě

Spinner (1. září 2010)

Další internetová hra, kde musíte dostat do jedné řady 3 stejně barevné kuličky. Ovšem v této hře to není na první pohled tak jednoduché. Kuličky totiž nepřehazujete jak je zvyklé, ale měníte je otáčením, takže je potřeba trocha představivosti, aby se vám to povedlo.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů