Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Hry | Encyklopedie
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaDeskové (stolní) hry

Velmi stará desková hra

3D Reversi

Krásná desková hra s kameny. Vaším úkolem je "přebarvit" co nejvíce soupeřových kamenů. Zní to jednoduše, ale opak je pravdou. Být dobrý v této hře není vůbec nic jednoduchého. A pro větší a realističtější zážitek jde o online hru trojrozměrnou.

Procvičte si mozek

3D Sudoku

Sudoku je stále velmi populární deskovou hrou. K nalezení je téměř v každém vydání novin a časopisů. Tato online hra je již druhou verzí na tomto serveru a tak pojďte si procvičit mozek a užijte si nové grafické úpravy. A pokud vás nebaví luštit na počítači, můžete si rozehrané Sudoku vytisknout a dořešit při cestě do práce či školy.

Trošku jiný kulečník

Couronne Deluxe

Desková hra podobná kulečníku. Místo koulí se ovšem pomocí tága se snažíte do jamek dostat prstence. Navíc hrát začínáte vždy na základní čáře a pozor si musíte dát na soupeřovi kameny. A k tomu všemu můžete udělat pouze 4 chyby.

Variace na čínské šachy

Čínské šachy

Tato hra je variací na klasickou asijskou hru - čínské šachy. Vaším úkolem je sesbírat co nejvíce kamenů na co nejméně tahů. Kameny seberete tak, že vlastním kamenem přeskočíte sbíraný kámen do volné díry na hracím poli.

Pojď si zahrát a nezlob se!

Člověče, nezlob se!

Kdo by neznal jednu z nejznámějších deskových her a kdo může říct že ho vždy nechá klidným a aspoň trochu se nerozzlobí. Tak schválně vezměte virtuální kostku pojďte si zahrát.

Desková hra

Dáma

Známá desková hra. Schválně jestli přemůžete umělou inteligenci - Váš počítač

Výherní automat

Drákulovo doupě

Výherní automat vyvedený v grafice drákulova doupěte.

Jak máte přesnou ruku?

G-Ball

Určitě jste si již hráli s deskovou hrou, kde bylo potřeba nakláněním hry dostat všechny kuličky do všech děr. V této online hře je princip stejný, ale naopak se snažíte aby vám kulička do děr nespadla. Vaším úkolem je pomocí kurzorových kláves vyrovnávat hrací pole a snažit se kuličku bezpečně provést přes naznačenou cestu.

Tučňáci staví své město

Ice Breakers

Tučňáci se snaží postavit své velkolepé město a k tomu potřebují stavební kameny. Kameny berou z velkého boxu, který funguje tak, že kameny na vás vypadnou pouze pokud jsou tři stejné barvy vedle sebe a nebo nad sebou. A v boxu můžete přehazovat pouze vedlejší kameny mezi sebou. V každém stavebním dnu - kole, musíte nasbírat potřebný počet barvených kamenů. A máte na to časový limit. Tak kdo postaví město nejrychleji?

Ochraňte svůj hrad

Král kopce

Jako král, jste pánem hradu, který stojí na velikém kopci. A jednoho dne se králové ze sousedních hradů rozhodli získat váš hrad. Samozřejmě se snažíte ochránit svoje sídlo ať to stojí co to stojí. Ještě že máte kvalitní děla, kterými se, při trochu šikovnosti, můžete ubránit.

Tak trochu jiný kulečník

Looser

Už jste zkoušeli hrát kulečník a když vám zbývala poslední koule, tak před vámi začala stále utíkat. Pokud ne, pojďte si vyzkoušet že strefit tohoto posledního loosera není vůbec jednoduché. Ale při dobrém šťouchu se vám určitě podaří loosera trefit a za každou trefu dostanete body. Ovšem pokud se vám to nepodaří ani jednou z deseti pokusů, stanete se looserem sami.

Takové čínské pexeso

Mahjong

Mahjong je čínská desková hra, která se hraje s obdélníkovými kameny. Pravidla této online verze se vzdáleně podobají známému pexesu. Vaším úkolem je odstraňovat kameny se stejnými symboly na sobě, ale odstranit můžete pouze krajní kameny a ne ty které obklopují ostatní.

Vlk chytá vajíčka

Nu pagadi

Předchůdce dnešních gameboyů je tato ruská hra. Skoro každý ji chtěl mít a téměř každý ji hrál. Nyní si ji můžete zahrát na PC. Hru je možné ovládat jak myší tak i klávesnicí.

Zahrajte si pexeso

Pexeso

Hra, která zaměstná hlavně vaši paměť. Ale kdo by neznal pexeso, hru ve které hledáte 2 karty se stejnými symboly.

Zkuste porazit počítač v piškvorkách

Piškvorky

Jednoduché piškvorky na poli 3 x 3. Snažte se vytvořit souvislou řadu vašich 3 značek dříve než se to povede protihráči (počítači).

Zkuste sestavit puzzle

Puzzle

Puzzle lze skládat i na internetu. Nevěříte, tak to zkuste. Na výběr máte 3 druhy obtížnosti - počtu kousků. Tak zkuste složit i to nejsložitější puzzle.

Logická desková hra

Shanghai Dynasty

V asijských zemích velmi známá logická desková hra podobná našemu pexesu. Na výběr máte dvě obtížnosti - pro děti a pro dospělé.

Oblíbená křížovka poslední doby

Sudoku

Luštit křížovky již není moderní. Nyní se luští po celém světě Sudoku. Úkolem je v hracím poli 9×9 polí doplnit číslice od 1 do 9 tak, aby v každém sloupci a řádce bylo číslo pouze jednou a ani v jednom z devíti čtverců o velikosti 3×3 se rovněž neopakovalo.

Zahrajte si šachy

Šachy

Velmi známá desková hra šachy nyní také v online podobě. Chraňte své království a ubraňte krále a královnu oproti počítačovému protivníkovi. A své dovednosti můžete sdílet s ostatními, protože tato online hra je na skóre.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů