Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaArkády

Pěkná střílečka

A.L.I.A.S.

A.L.I.A.S. je zkratkou pro Automatické Lidské Individuum určené pro Atentáty a Sabotáže. Touto zkratkou je řečeno téměř vše - prostě budete ničit téměř vše a bránit vám v tom bude mnoho především robotických nepřátel.

Další dobrodružství A.L.I.A.S.e

A.L.I.A.S. 2

Druhá epizoda Automatického Individua alias A.L.I.A.S.e. Nejdříve se musíte probít skrz celou základnu až k východu, který ústí do lesa. Poté je vaším úkolem vyčistit celý les od nepřátelů.

Andělé bez vaší pomoci nepřežijí

Andělé padají z nebe

Jednoho dne začali z ničeho nic andělé padat z nebe. Ale protože je to strašně vysoko, tak bez pomoci ten pád nepřežijí. Andílky je možné zachránit pomocí speciálního mráčku, který funguje jako trampolína a zbrzdí pád. Pokud andílky necháte dovádět jako na trampolíně, tak za to jsou extra body. A pozor si dejte také na malé ďáblíky - ty nezachraňujte, jinak vám seberou body.

Dokáže anděl utéci před ďáblem?

Andělský útěk

Vždycky jste si mysleli že andělé mají jednoduchý život, pořád si jenom užívají v nebi a starají se o lidi, kteří se nedostali do pekla? Nenechte se mýlit, ani andělé nemají tak jednoduchý život a tak někdy musí utíkat před ďábly z pekla a jejich ohnivými koulemi. Zkuste tedy utíkat co nejdéle.

Robot Benda je prostě bezva

Benda bot

Benda, jó Benda, to je prostě bezva robot. A každý správný robot má rád pořádné dobrodružství. Pomozte Bendíkovi projít přes veškeré nebezpečné nástrahy a přitom nezapomeňte sbírat zlaté matičky, které robota vylepší a tím mu prodlouží život.

Jízda na spreji

Bláznivá koala

Koaly jsou většinou velmi líná zvířata, ovšem naše koala je úplně jiná. Pořád by něco prováděla a tak si i na dnešek vymyslela takovou bláznovinu. Jala se zachraňovat uvězněné ptáčky a jako vozidlo si vzala sprej, který zapaluje zapalovačem. A jak to zní nebezpečně a složitě, tak to doopravdy není vůbec jednoduché. Uřídit takový sprej je hodně složité.

Tak jak dlouho vydrží pod vodou?

Bobr potápěčem

A máme tady další zvířátkovou online hru. Tentokrát se jedná o velmi šikovného bobra, který se naučil potápět a lovit perly. A ne že by používal kyslíkovou bombu, jemu stačí šnorchl a pořádné výkonné plíce. Ale zase si musí dávat pozor aby pod vodou nezůstal příliš dlouho. A v neposlední řadě se musí vyhýbat útočícím rybám, nebezpečným žralokům a skoro neviditelným medúzám.

Bomby kam se podíváš.

Bomberman

Představte si, že jste v bludišti, které má některé průchody zastavené cihlovou stěnou, takže se nemůžete dostat dál. Naštěstí máte u sebe bomby, kterými si cestu uvolníte. Bombu musíte položit a rychle utéci než vybouchne. Jenže na druhé straně bludiště je váš nepřítel a tak až se k němu skrz bludiště probojujete, budete se ho snažit pomocí bomb zničit. Jednoduché? Ani ne.

Zaskákejte si s broukem

Brouk na drátech

Víte jak těžké to mají brouci pobíhající po drátech vysokého napětí? Tak to právě teď můžete vyzkoušet. Na drátech totiž posedávají vrány a pokud se jim nevyhnete a nebo je nepřeskočíte tak brouka sezobnou jako malinu.

Ďábel a bubliny

Bubble Trouble

Ano je to tak - s bublinami jsou problémy. To již zcela jistě ví malý ďáblík v naší online hře, neboť ho úplně všude ohrožují. Zbavit se všudypřítomných létajících bublin je možné pouze tak, že je sestřelí. Ovšem poté se bublina roztrhne na 2 menší a tak je bublinek na sestřelení hned více. Tak co dokážete je rozstřílet na prach? A navíc hru je možné hrát i ve 2 hráčích najednou.

Již zase skáču přes bažiny

Cesta bažinou

Malý skřítek světluška se večer vrací domů a do cesty se mu dostane bažina. Obejít ji nemůže a tak musí bažinu přeskákat přes travnaté ostrůvky. Zkuste tedy skřítkovi pomoci a poradit mu jak velkou sílu musí dát do každého skoku, aby přesně odskočil na ostrůvek a nespadl do bažiny. Sílu volíte mezerníkem.

Zahrajte si plošinovku s červenovousáčem

Červenovousáč

S malinkatým človíčkem s hustými červenými vousy se snažíte procházet připravené nástrahy. Červenovousáče ovládáte šipkami a skáče po stisknutí mezerníku. Sebráním různobarevných puntíků spouštíte plošinky stejné barvy.

Nenechte dárky sklouznout

Dárky na houpačce

Do Vánoc již nezbývá mnoho času a narozdíl od Ježíška Santa nějak nestíhá a dárky mu padají o skřítků rychleji než je dokáže rozebrat. Pomozte alespoň dobré víle, která řídí rozdělování dárků, tak aby padaly vyváženě a nepřeklopily houpačku na kterou padají.

Pomozte zachránit dárky

Dobrodružství Elfa

Zlí tučňáci ukradli Santovi dárky a schovali se s nimi po celém městě. Nyní je na malém Elfovi, aby prošel celé město a všechny je našel. Ale musí si pospíšit, Vánoce jsou již za dveřmi.

Předělávka cihliček z doby kamenné

Drtič kamene

Tato hra je předělávkou oblíbených her, ve kterých se rozbíjejí cihly skákajícím míčkem. Tentokrát nás hra zavede do doby kamenné a pomocí magické kuličky a desky na pohyblivém pásu se budete snažit rozbít co nejvíce kamenných bloků. K tomu vám samozřejmě pomohou různé bonusy.

Zkuste přežít v hrobce

Faraónova hrobka

Jste ve faraónově hrobce. Nalezněte co nejvíce zlata a vyvarujte se různým nástrahám, pastím a příšerám. Pokud jste zranění můžete vypít léčebný nápoj, ale dostaňte se z hrobky co nejdříve a hlavně zůstaňte živí!

Galaxie v ohrožení

Galaktická mise

Galaxie je v ohrožení a vy s jedinou lodí musíte čelit několikanásobné přesile. Remake hry, která se hrávala na tehdejších počítačích již před téměř dvěmi desítkami let.

Softwarový boj

Hakřík

Náš malý hakřík není žádný začátečník a tak se nesnaží napadnou nepřítele přes síť, ale vydá se přímo do největší a nejlépe placené softwarové společnosti aby jim dal navědomí za koho bojuje - za volně šiřitelný software. Jak ale nenadále zjistí, i v této moderní společnosti se brání starými způsoby a tak mu nezbývá než najít všechny dobře schované diskety a s jejich pomocí napadnout jejich systém.

Indiana Jones na další výpravě

Indiana Jones

Indiana Jones se vydal no další výpravu na které chce nalézt starodávný poklad faraónů. Bude muset ale čelit mnoha nástrahám jako padajícím kamenům, ohnivým střelám, jedovatým pavoukům, či mumiím.

Fred: Já chci hamburgery

Jedlík Fred

Fred je takový typický Američan. Rád se stravuje v rychlých občerstveních a tak není vůbec divné, že si ze všeho jídla nejvíce oblíbil hamburgery. Zkuste tedy jedlíkovi pomoci dostat se k co nejvíce hamburgerům, aby nám náhodou nezhubnul a na vás čeká 17 zajímavých levelů této online hry.

Zkuste pokládat kabely

Kabelář

Jste zaměstnancem kabelové společnosti a byl jste pověřen pokládáním kabelů v podzemních tunelech. Ale v těchto temných místech na vás čekají různé nástrahy a obludy. Jde o klasickou arkádu.

Řídit ponorku není vždy lehké

Kapitán ponorky

Staňte se kapitánem ponorky a snažte se proplout nepřátelským územím. V neznámých vodách na vás čekají nástrahy v podobě min, vybuchujících barelů a cizích ponorek, sbírat ale musíte také bedny se "životy" abyste co nejdéle přežili. Držením tlačítka myši s ponorkou stoupáte, pohyby dopředu či dozadu akcelerujete / brzdíte.

Mrož s tuleněm se můžou jít klouzat

Klouzaná

V této online hře vás pobaví 2 zvířátka které žijí ve velkých mrazech - mrož a tuleň. A protože žijí v místech kde je hodně ledu, tak se pro zajistě umějí správně klouzat. A aby to pro ně byla větší sranda, tak se od vás nechají vystřelit prakem a budou soutěžit kdo doletí a doklouže se dál. Jenom pozor na překážky, ty jim musíte pomoci přeskočit.

Doktor Carter a kola spásy

Kola spásy

Doktor Carter je zpět a zase ve velkých nesnázích. Je totiž uvězněn v dolech "Nekonečného utrpení". Jediná cestou z dolů vede přes kola spásy a doktor Carter to musí stihnout dříve, než ho pohltí horká láva.

Koláče padající z nebes

Koláče z nebes

Asi se vám jen tak nestane, že výborné koláče na vás jen tak spadnou z nebe. Ovšem v nové akci místního pekařství dostali právě tento nápad. A aby lidi udělali ještě šťastnější, rozhodli se rozdávat barevné koláče pouze lidem se stejnou barvou trika. Takže citrónový pouze lidem se žlutým trikem, jahodový lidem s červeným atd. Koláče jsou vypouštěny ze vzducholodě, kterou ovládáte klávesami "a" a "d" a koláčky upouštíte mezerníkem.

Létající čertík létá tam a zpět ...

Létající čertík

Víte jak vypadá létající čertík? Pokud ne, tak tato online hra Vám to prozradí. Ale už předem můžeme říci, že je velmi roztomilý, ale také velmi obratný a neposedný. A když ho vystřelíte na nejnovější houpačce zvané katapult, tak může doletět velmi daleko s pomocí letadel a mraků, ale také rychle skončit díky trojzubcům a větrným vírům.

Vrtulník - létající jeřáb

Létající jeřáb

Těžké předměty se musí zvedat jeřábem, to ví určitě každý. Ale ne všude je možné jeřáb postavit a nebo s ním přijet. A pro tyto účely existují speciální vrtulníky, které dokážou zvedat těžké předměty a přenést je na téměř libovolné místo. Zkuste se stát pilotem takovéhoto těžkotonážního vrtulníku a přenést různé náklady.

Ten nový pošťák je nějakej divnej

Lišák pošťákem

Nezdá se vám ten nový pošťák nějakej divnej? Aby ne, vždyť je to liška (teda vlastně lišák) a dopisy roznáší, ale i sbírá svým klouzákem. Ale hned první den zjistí, že to se svým novým dopravním vozítkem nebude mít tak lehké. Ohrožují ho obrovské a nepříjemně bzučící včely. A nezapomeňte, svůj kluzák řídí levým tlačítkem myši.

Jaké je to být potápěčem?

Lovec perel

V této hře si vyzkoušíte jaké je to být lovcem perel. Nejdříve si musíte napumpovat vzduch do tlakové láhve, poté se potopit a co nejrychleji posbírat co nejvíce perel a dalších cenností. Vynořit se nemůžete dříve než nasbíráte daný počet perel, ale dříve než vám dojde vzduch.

Zachraňte vetřelce

Malý vetřelec

Malý vetřelec se dostal na neznámé místo na cizí planetě a jediná cesta domů je po mnoha malých plošinkách, které se různě pohybují. Pomozte mu se vrátit domů.

Zahrajte si Maria

Mario

Legendární Mario opět v akci. Během časového limitu musíte zachránit princeznu. V tom Vám budou bránit jedovaté houby, které lze zničit skokem na jejich hlavu. Během mise se snažíte sebrat co nejvíce zlaťáků. Hra je pouze pro IE a NN4

Ovládněte UFO

Marťan Joe

Hodně lidí si přeje vidět UFO a hodně lidí se UFO bojí. A nyní ho nejenom uvidíte, ale rovnou ho můžete malému chlapíkovi z jiné planety pomoci ovládat. Pomocí létajícího talíře máte za úkol unášet různá zvířata a hlavně bezpečně přistát na své základně.

Maxík na skateboardu u moře

Maxík u moře

Maxík byl v chytání talířů velmi dobrý a tak za odměnu putuje i se svým skateboardem k moři. Zde na něj ovšem čeká hodně nepříjemností ale také hodně výborných kostiček. Při jízdě po pláži se totiž musí vyhýbat zlým psům a jiným nástrahám a sesbírat co nejvíce kostiček.

Maxík si hraje v parku

Maxík v parku

Malé štěňátko Maxík si chce pořád hrát. Jeho nejnovější zábavou je projíždět se v parku na skateboardu a honit se za létajícími talíři. Tak pomozte Maxíkovy pochytat ve vzduchu co nejvíce frisbee disků během 2 minut, aby naše malé štěňátko bylo co nejlepší.

Hitovka: Medvěd Míša: Cesta kolem světa

Medvěd Míša: Cesta kolem světa

Medvěd Míša je stále na cestách za dobrodružstvím. Je vyzbrojen pouze svým statečným srdcem a chytrou hlavou - pomůžete mu zdolat dobrodružnou cestu?

Prožijte dobrudružství s medvědem Míšou

Medvěd Míša: Nová dobrodružství

Online hra Medvěd Míša: Nová dobrodružství je nabita akcí a ztvárněna v úžasné kreslené grafice. Hlavní postavou hry je roztomilý lední medvěd, který se snaží dostat do svého domova na dalekém severu. Zahrajte si zdarma príma hru!

Pobavte se s Míšou na ostrovech pokladů

Medvěd Míša: Ostrovy pokladů

Pomůžete lednímu medvědovi Míšovi nalézt vytoužený ledovec? Bude to zaručeně skvělá zábava!

Zkuste jako mimozemšťanan unášet

Mimozemské únosy

Vžijte se na chvíli do života mimozemských civilizací přilétající na naši planetu aby unášeli lidi za účelem výzkumu. Vaším úkolem je pomocí létajícího talíře unést předepsaný počet lidí a jiných předmětů a přenést je do mateřské lodi.

Úkol: Pomstít své přátele

Mstitel

Vetřelci z helionové konstelace napadli tvé vesmírné přátele a všechny je zničili. Jediný ty si přežil a tvým jediným přáním je pomstít své přátele. Ale tvoji nepřátelé se velmi dobře brání a tak dej pozor, aby tvou loď také nezničili. Loď se ovládá pomocí kurzorových kláves a střílí se klávesou Ctrl.

Porazíte je či ne?

Náhrobní kameny

Myslíte si že dýně mohou bez úhony projít skrz hřbitov? Vypadá to že jim v tom nemůže nic zabránit, ale... Dýně musí opatrně procházet mezi hroby a k úspěšnému průchodu jim pomáhají duchové od kterých se dýně odrazí, ale jakmile narazí na náhrobní kámen je s ní ámen a rozstříkne se na malé kousíčky.

Sběrač zlatých kamenů

Navíječ zlata

Starý Howdy, povoláním sběrač zlata, dostal informaci, že v našem velkém údolí se nachází nepřeberné množství zlatých kamenů. A protože se to zatím příliš nerozkřiklo, musí Howdy veškeré zlato vysbírat co nejrychleji, než se objeví další zlatosbírači. Pozor si také musí taky dát na nevyzrálé zlato, neboť když se ho pokusí sebrat, tak ho navždy ztratí.

... a ještě váš krátknosný padák

Nebesa a já

Online hra Nebesa a já je hra o osamění ve vzduchu. Pouze vy a váš padák, který vás unáší přes nebesa, budete spolu osamoceni plout oblohou. Ale pokud si budete trochu věřit, můžete si chvilkami odpočinout na mracích - stačí se na ně jenom trefit. Hlavně aby váš let nebyl příliš dlouhý, to byste nejspíše nepřežili.

Zkuste neřády zachránit

Neřádi

Neřádi jsou taková zajímavá zvířátka. Nikdo je nemá rád. A proto jim musíte pomoc projít přes město, ve kterém na ně číhá mnoho záludností a nebezpečí, ale i nějaké bonusy.

Pozor - žížaly bojují

Neuvěřitelný hrad

Tento hrad není obyčejným hradem. Je to hrad neuvěřitelný a tak se u něj dějí bláznivé věci. Především se ho chtějí zmocnit kdejaká se potulující zvířátka. A tak vám nezbývá než za našetřené penízky nakoupit zbraně a vydat se proti nim bojovat. A za sesbírané peníze můžete nakoupit lepší zbraně.

Chystá se druhý útok

Neuvěřitelný hrad 2

Ve druhém dílu neuvěřitelného hradu na vás čeká ještě více nebezpečných nepřátel, kteří jsou ještě více zákeřnější. Sejně tak jako v prvním díle této online hry, tak i v tomto díle nejde jenom o boj, ale také o obchod. Své penízky musíte správně investovat (především do zbraní) tak abyste měli čím bojovat.

Dokáže to veverka?

Obrana stromu

Bobři útočí! A na koho a na co? No přeci na naši milou veverku a její strom, který sdílí i s veverčákem a veverčátkami. Naštěstí má při sobě hodně přírodní munice a tak může bobry omračovat a nebo dokonce zlikvidovat. Musí to ale stihnout dřívěji, než se dostanou ke stromu a začnou ho nahlodávat. Tak pomožte veverce ubránit strom.

Ovládněte vítr

Ochránce ostrova

Malý ostrov je bez jakékoliv obrany a pravě začíná velká invaze parašutistů, kteří chtějí ostrůvek ovládnout. Jedinou šancí místních je malý černoušek, který se pokusí pomocí bubnování ovládnout vítr a odfouknout všechny nepřátele do moře. Směr a sílu větru ovládáte myší a navíc si můžete nechat přifouknout další pomoc.

Na banány s vesmírnou sondou

Opice kosmonautem

Opice byly mezi prvními návštěvníky vesmíru. Ovšem mnoho lidí určitě neví, že jsou tak šikovné, že dokáží řídit vesmírné moduly. Aby taky ne, když pomocí vesmírné sondy sbírají banány a další dobré pochutiny. Ovšem přistání jim dělá ještě problémy. Nechcete jedné opičce trochu pomoci?

Černovousáčův ostrov

Ostrov pirátů

Tato online hra je podobná originální hře Zuma. Vaším úkolem je z kanónu střílet barevné kuličky do řady dalších tak, abyste vždy měli u sebe tři a více kuliček, které díky vstřelení další zmizí. Vaším úkolem je vystřílet všechny kuličky dřívěji, než doputují ke konci své cesty. Hra má mnoho kol a v pokročilejších kolech můžete střílet z více kanónů. Mezi nimi přepínáte pomocí kolečka myši a nebo mezerníkem.

Trochu jiný had

Pán trávníku

Jako had se chcete stát pánem nad celým trávníkem. Zatím je ovšem okupují brouci a tak jich musíte co nejvíce sežrat abyste vyrostli a jednoho dne je všechny vyžrali a stali se pánem trávníku. Hadem zatáčíte pomocí levé a pravé šipky. Pozor si dejte na kytky, které vás mohou zahubit.

Ubraňte se pomocí věží

Pán války - epizoda 1

Jste pánem války a skupina různých bytostí od krys až po lidi se na vás pokouší zaútočit a zničit vás. Vaše armáda není silná, ale má mnohem lepši obranné schopnosti a těmi jsou bojové věže. Rozmístěte věže kolem cesty a vypuste nepřátele pomocí tlačítka New Wave. Po každém kole můžete podle nashromážděných prostředků věže přidávat a zlepšovat.

Pomozte Panikovi odminovat čokoládovnu

Panik

Továrna na čokoládu je obsazena a celá zaminována. Jedině náš hrdina Panik dokáže v každém patře deaktivovat všechny bomby a ubránit se prapodivným bytostem, kteří střeží bomby.

Převádíte ovce přes ulice

Pasáček ovcí

Vaše stádo ovcí se vám zatoulalo a záhadně se dostalo na druhou stranu dálnice za řekou. Nyní musíte s ovcemi prokličkovat mezi auty a prozměnu přeskákat po lodích abyste je dostaly do jejich ohrad.

Ubraňte město před písmenkovými bombami

Písmenkový útok

Na vaše město je veden útok bombami. Ale nejsou to obyčejné bomby, jsou to písmenkové bomby. A ty se dají zničit pouze stisknutím písmene, které mají na sobě vypálené. To znamená že k záchraně města je potřeba dobře znát písmena na vaší klávesnici. A když bude nejhůř, pomůže mezerník.

Moře je bitevním polem

Podmořské války

Kapitáne, znáte perfektně svou misi? Vaším úkolem je zničit co nejvíce ponorek a bitevních lodí. Nezapomeňte že čím více se ponoří, tím těžší je zasáhnout bitevní loď na hladině. A také nezapomeňte sledovat veškeré údaje na vašich přístrojích, především vzduch - ten můžete doplnit v předem připravených kontejnerech přímo pod hladinou.

Hra bez smyslu?

Pointless

A máme tady hru bez jakéhokoliv příběhu. Prostě jenom pobíhejte a skákejte po kostkách, snažte se sebrat co nejvíce mincí a vyhněte se všem nepřátelům, protože k jejich zabití nemáte žádnou zbraň. Do dalšího kola se dostanete po pozření teleportující kapsle.

Kdo vyskočí nejvýš

Polární medvěd

Seznamte se s polárním medvědem Méďou. Jeho největší sen je skákat do obrovských výšek a vy mu v tom můžete pomoci. Stačí ho ke skoku vydráždit kliknutím na něj a jakmile vyskočí, tak ho dostanete do větších výšek tím, že se pokusíte na něj klikat ve vzduchu. Tak komu se podaří splnit Méďovi jeho sen.

Umí malý zelený ufounek lítat?

Poleť ufounku

Malý zelený ufounek ukradl svým mimozemským rodičům létající talíř a nyní zkouší jak se s ním na opuštěné planetě létá a přistává. Ovšem planeta není placka a tak korigovat loď ve velmi složitém terénu není vůbec jednoduché. Zkuste mu s řízením vesmírné lodi pomoci, jinak si náš ufounek asi namele "kokos".

Pokuste se vylovit co nejvíce artefaktů

Potápěčem k zbláznění

Potápěči to nemají vůbec jednoduché. Hlavně ti, kteří se snaží vylovit z mořského dna co nejvíce vzácných předmětů v co nejkratším čase. Musejí si totiž dávat pozor na mořské proudy, které je pokaždé táhnou jinam a také na mořské potvory, které mohou potápěče zranit. Přesto se snažte vylovit co nejvíce a zapsat se tak mezi nejlepší hráče.

Kdo udrží kuličku nejdéle na pinball stole

Power Pinball

Pinball je velmi známá hra nejenom z internetových her, ale také z mechanických pinballových stolů. Stejně jako u pinballových stolů i v této online hře musíte udržet kuličku co nejdéle ve hře a nasbírat co nejvíce bodů. Kuličku vypustíte šipkou dolů. Pravou a levou šipkou ovládáte packy a šipkou nahoru můžete drncnout do stolu, pokud se kulička někde zasekne.

Dokáže prasátko vyhrát?

Prasečí závod

Začíná velký vesnický závod a jako první se na start postavilo naše milé prasátko. Tento závod má několik kol a v každém na prasátko čekají jiné úkoly a různé nástrahy. A pokud je prasátko všechny zvládne, stane se vítězem vesnického závodu a bude nejlepší mezi zvířátky. Pomůžete mu ke triumfu?

Ztracen v cizím městě

Příběh jednoho města

Po jedné vydařené párty se probudíte v úplně cizím městě a nemáte ani tucha proč tam jste. A proto vstanete a začnete město procházet. Ve městě potkáte hromadu zvláštních lidí, které vám pomohou si vzpomenout co se vlastně stalo a kde vlastně jste.

Pomocte zachránit dívku rakeťáka

Rakeťák

Pomozte zachránit dívku rakeťáka, kterou unesl ošklivý žárlivý robot. Malý rákeťák musí projít celým domem aby svou dívku zachránil.

Zvládnete řídit taxi?

Řidič taxi

Mladý Abu se chce stát řidičem taxi. V jejich rodině je to totiž již tradice. Ovšem předtím, než začne vozit zákazníky, musí složit řidičské zkoušky a to jak zjišťuje není žádná legrace. Proto mu bylo doporučeno nejdříve trénovat a až zvládne projet všechny situace po zelených šipkách muže jít zkusit štěstí před komisaře.

Jednou bude Franky velký

Ryba jménem Franky

Zatím je Franky pouze malinkatou rybičkou, ale jako každé dítě si přeje aby byl jednou velký. A nic není nemožné a tak můžete Frankymu pomoci splnit jeho sen. Stačí ho navádět tak, aby požíral menší ryby než je on sám a s každou rybou povyroste. A třeba se stane úplně největší rybou na celém světě. Ale pozor musí dát na ryby větší než je on - ty mu jeho přání rychle pokazí.

Je zase čas krmení

Ryba jménem Franky 2

Náš malý Franky se sice minule docela hodně najedl, ale stále je poměrně malý, a tak potřebuje další dávku rybiček. I ve druhém dobrodružství smí pojídat pouze menší rybky než je on a nově musí dávat také pozor na mořské dno a strop podmořské jeskyně. Pluje totiž tak rychle, že by takový náraz nepřežil.

Velký lov ryb

Rybaření

Rybaření je sport i zábava. Pojďte si protrénovat vaši pozornost a taky se pobavit u této online hry plné ryb. Ryby klidně si plující pod vaši loďkou budete lovit rovnou harpunou. Levou a pravou šipkou pohybujete harpunou, šipkou nahoru vystřelíte a šipkou dolů si chycenou kořist přitáhnete do lodi.

Posbírá je všechny?

Santa chytá dárky

Santa má před Vánocemi jak jinak napilno. Dárky mu padají s nebe a on je musí všechny nachytat do svého pytle na dárky. Jenže ono to nejde jen tak. Čím více má dárků, tím pomaleji se mu lítá a tak musí přemýšlet jak nejlépe plout, aby sebral co nejvíce dárků. Tak co pomůžete mu?

Zkuste chytat klauny na jednokolce

Skákající klauni

Zkuste za zábavou zajít někam do cirkusu. A v každém správném cirkusu je hromada klaunů. Přesněji pokud je nebudete chytat, budou všichni klauni doopravdy na hromadě. Vaším úkolem je balancovat s jedním klaunem na jednokolce tak, aby pochytal ostatní, kteří pomocí houpačky vyskakují do vzduchu.

Pojďte si zaskákat s žábou

Skákající žába

Naše malá žába dostala hlad a tak se porozhlédne a všude kolem sebe vidí chutné mušky. Stačí správně skočit a na mouše si smlsnout. Ovšem nic není tak jednoduché, neboť ve vzduchu jsou i otrávené návnady, kterým se musí žába vyhnout. A protože je naše žába líná, bude nejradši pokud se nasnídá na co nejméně skoků.

Umíte jezdit na skatu

Skejťák Stan

Další velmi hezky vyvedenou arkádou je skejťák Stan, který vůbec nechodí ale jezdí pouze na skatu. Ovšem projíždět po ulicích není tak jednoduché, všude se něco válí a Stan to musí přeskočit.

Skákající skřítek

Skřítek a mochomůrka

Pomozte skřítkovi posbírat veškeré ovoce, které sbírá při skákání na pohybující muchomůrce. Ovšem trefit se na muchomůrku není vždy tak snadné a pozor si musíte dát na létající ptáky. Abyste skřítkovi pomohli, pohybujete muchomůrkou pomocí myši.

Vzhůru za sladkým

Sladký zoubek

Myšák v naší online hře dostal jméno Sladký zoubek, protože má neustále chuť na něco sladkého a nejradši cítí něco sladkého na svém zoubku. Pomozte tedy myšákovi přeskákat přes spoustu překážek až k vysněnému koláči. Sladký zoubek už dávno ví, že to bude stát za to!

Zahrajte si se Sonicem

Sonic

Kdo by neznal hru Sonic. Byla to velmi zajímavá a chytlavá hra. Nyní máte možnost si ji zahrát na internetu online. Hrát můžete jak se Sonicem tak i s dalšími třemi postavičkami. Hra se ovládá kurzorovými klávesami a mezerníkem.

Prozkoumejte novou planetu

Spaceman

Další online hra z vesmírného prostředí. Hrdinou této hry je spaceman, alias vesmírný mužík, jehož úkolem je prozkoumat novou planetu. Ovšem na této planetě je mnoho překážek a zákoutí a tak manévrovat zde je velmi složité. Pomůžete spacemanovi zvládnout jeho loď a možná i posbírat nějaké ty bonusy?

Další mise spacemana

Spaceman 2

Tentokrát se náš spaceman dostává na další planety, kde na něj čekají další úkoly. Nejenom že stále musí perfektně ovládat svoji vesmírnou loď, ale také s ní musí převážet nebohé domorodé obyvatele – mimozemšťany. Tak co, zvládne i tento úkol na planetách Venuše, Neptun a Pluto?

Létáme stíhačkou

Stíhačka

Proč si v létě nezalétat třeba stíhačkou? Dobrá, jste pilotem stíhačky a musíte se vyhýbat vyhlídkovým balónům, kterých je všude plno. Stíhačku ovládáte myší, stisknutím levého tlačítka stíhačka stoupá, puštěním klesá.

Mario? Ne, Angelo!

Super Angelo

Angelo je nevlastní bratr známého instalatéra Maria. Ovšem Angelo se nechce nechat ustrkovat slavnějším Mariem a tak se pokusí prožít stejná dobrodružství jako Mario. Užijte si s Angelem hromadu zábavy při cestě za svým snem, ovšem musíte mu pomoci s různými nástrahami a nebezpečným zvířectvem.

Je Harry hrdina a dostane se vem?

Továrna na jed

Díky chybě na chladícím systému továrna na jed vybouchne. Harry, který v továrně pracuje již mnoho let a zná ji jak své boty, zůstane uvězněn uvnitř. Nyní se musí dostat ven z polorozbořené a hlavně zamořené továrny. Pozor si musí dát na všude přítomný jed a na zmutované creatury, které se může pokusit zabít posbíranými zbraněmi. Důležité je vždy sebrat všechny baterie a teleportovat se do dalších místností.

Být nejlepší není vždy snadné

Trable bobra

Na stavbě nemá malého pracovitého bobra téměř nikdo rád. A aby taky ne, vždyť se již několikrát stal pracovníkem měsíce. A nejhůře to nese jeřábník - zlý pes. Jednoho dne zůstane spolu s bobříkem déle v práci a ve chvíli kdy bobr pracuje přesčas, začne na něj vzteklý pes z jeřábu házet různé stavební materiály. Ale náš bobr se jen tak nedá, že ne?

Tučňáci se v zimě nadřou

Tučňák skladníkem

I tučňáci musí pracovat, i když si většina lidí myslí že se jenom flákají. A my se podíváme jak složitou práci má tučňák skladník. Jeho úkolem je přesouvat zboží na žlutá místa, a ne vždy je to jednoduché.

Ochrana věže

Ubraňte princeznu

Na princeznu uvězněnou ve věži útočí nepřátelští bojovníci. Vaším úkolem je uchránit princeznu co nejdelší dobu. Abyste měli proti přesile šanci, máte určité nadpřirozené schopnosti. Myší můžete odhazovat vojáky mimo obrazovku anebo použít speciální síly na všechny.

Pozor na vajíčka

Vajíčka

V této online hře je vaším úkolem vyskákat s vajíčkem přes pohybující se kalíšky na vejce až do horního kalíšku. Jakkoliv to vypadá jednoduše, tak vězte, že tomu tak není. Musíte totiž počítat s tím jak dlouho vajíčko vzduchem letí. Jo a ke skoku donutíte vajíčko levým tlačítkem myši.

Jeden proti všem

Válečná pole

Váš tank zůstal úplně posledním bojovým vozidlem schopným boje. A útok nepřátelů se začíná stupňovat. Dokážete pomocí jednoho malého tanku zničit obrovský nájezd nepřátelských tanků ze všech stran? K dosažení vítězství stačí přesně mířit a pořádně se otáčet.

10 selhalo, jak dopadne jedenáctá?

Vesmírná loď č. 11

Všech 10 předchozích raket a vesmírných lodí ztroskotala. Nyní všichni vkládají veškeré naděje do lodě s magickým číslem 11. Podaří se jí splnit její těžká mise a nebo dopadne jako 10 předchozích. To záleží na vás, kdy jako kapitán musíte ukočírovat loď v tom nejtěžším vesmírném terénu.

Brouci útočí

Vesmírní brouci

Další variace na klasickou střílečku z dob prvních počítačových her. Se svým vesmírným útočným letounem musíte sestřelit všechny nepřátelské brouky, kteří chtějí obsadit vaší planetu a navíc musíte dát pozor na jejich útoky, při kterých vás jejich střely mohou zničit.

Dlouhorucí zlatokopové

Vesmírní zlatokopové

Téměř nekonečně natahovací robotickou rukou prozkoumejte vesmírné doly a snažte vydolovat veškeré zlato, které v dole je. Ovšem aby to nebylo tak jednoduché, jsou doly zamořeny smrtícími monstry, které se snaží napadnout vaši robotickou ruku. Rukou pohybujete pomocí šipek a mezerníkem táháte ruku domů.

Naučte se manévrovat s vesmírnou lodí

Vesmírný průzkumník

Pokud chcete prozkoumávat vesmír, tak se nejdříve musíte naučit perfektně ovládat vaši vesmírnou loď. Loď ovládáte pomocí směrových trysek a vy se budete snažit přistát na určené místo. A nezapomeňte dosedat velmi pomalu a opatrně.

Dokážete se vymotat z vesmíru?

Vesmírný útěk

Pokuste se uniknout z nekonečného vesmíru! První věc, co vás jistě napadne, že je to nemožné. Ano zdá se to býti nemožné, ale pomocí nejmodernějšího vesmírného plavidla, které je velmi rychlé a také lze dobře ovládat, by se vám to mohlo povézt. Tak co, zkusíte se stát prvním pilotem kterému se to povede?

Práce pod vodou není jednoduchá!

Vodní inženýr

Práce pod vodou není jednoduchá. To už náš malý vodní inženýr ví. Jeho úkolem je přesunout koule do zvláštního přístroje, kterým se poté může vysvobodit z vody dříve než mu dojde kyslík.

Nebojte se o něj

Výbušné cukroví

Strašně návyková hra, která se hraje skoro sama. Většinou stačí jeden klik a spustíme tím řetězovou reakci kdy každá zasažená cukrovinka vybuchne a šíří svoji zkázu dál. Hra má 40 levelů a každý má své vychytávky. Užijte si svůj vánoční dárek.

Dr. Carter v Egyptě

Vykradač hrobek

Dr. Carter přijel do Egypta vykrást velmi starou hrobku. Jenže v hrobce na něj čeká nejedno překvapení a sám zjistí, že to není vůbec jednoduché. Ještě že našel teleport, který ovšem musí před použitím nabít magickými koulemi.

Vystřelte si bobra

Vystřelení bobři

Bobříci se rozhodli, že se nechají zaměstnat v cirkuse. Jediným volným flekem je velmi nebezpečné číslo vystřelování živých bytostí z kanónu. A tak aby jim to vyšlo, začali předem trénovat a snaží se sami vystřelit do malého bazénu s vodou. A že to není jednoduchý poznají docela brzo a tak dříve či později si natlučou kokos. Jenom dejte pozor aby to vůbec přežili.

Silvestrovské bláznivinky

Vystřelte (si z) kamaráda

Na Silvestra se dělají různé blbiny. Dost často vás napadnou takové věci, které byste v jakýkoliv jiný den neprováděli. A jednu takovou zábavu naleznete v dnešní silvestrovské online hře. Pomocí houpačky se pokusíte vystřelit svého kamaráda co nejdále. Při letu mu mohou pomoci ufounci, včely a nebo bomby, ale nebezpečné jsou pro něj vidle a kaktusy. Tak kdo odpálí kamaráda nejdále?

Pejsek musí zachránit šerifa

Zachraňte šerifa

Zloději se rozhodli vykrást banku. Šerif, ale o tom věděl a tak se vydal na místo činu. Bohužel zloději byli silnější a kromě lupu sebrali také šerifa. A jeho věrný pejsek se vydává na složitou cestu, aby ho zachránil.

Vše se skrývá v zámotku

Zámotek

Jednoho dne se na obloze zjevili vetřelci a zcela obsadili naši planetu. Jedinou naší záchranou je velmi statečný astronaut, který byl vyslán na jejich domácí planetu - Baradu, kde má za úkol zcela vydrancovat jejich základnu a posbírat technické zámotky, ze kterých se můžeme naučit jak je zničit. Zámotky musí skladovat v přechodové komoře, která když je plná propustí astronauta do další místnosti. A také musí dávat pozor na strážce zámotků.

Ukrást klenoty není tak jednoduché

Zloděj klenot

Ve městě otevřeli velké klenotnictví s těmi nejkrásnějšími a také nejdražšími šperky. A takovéto moderní klenotnictví je také důkladně zabezpečeno. Ovšem náš malý zlodějíček si i na něj troufá. Podaří se mu ukrást klenoty i přes všudypřítomné kamery, ostražitou ostrahu a pozorné zákazníky?

Santa řekl zrmzni!

Zmrzni!

Jak jistě víte Santa Klaus žije někde na severním pólu. Není jasné kde přesně, ale je tam určitě velká zima a mrzne až praští. A tak se v té zimě Santa naučil mrazit své nepřátele. A nyní se mu to velmi hodí, neboť na něj zaútočila banda skřetů. Naštěstí je může Santa zmrazit a poté nakopnout aby se jich zbavil.

Žabák papá mušky

Žabákovo dobrodružství

Náš žabák je velmi líné zvíře a tak jeho největším dobrodružstvím bude lovení mušek létajících na jeho rybníčkem s lekníny. Ale musí si dát pozor, létají tam i jedovaté červené mušky. A tak s ním skákejte a jazykem lovte mušky.

Velkej masakr

Žáby

Žáby, všude samý žáby - si určitě říkáte, když jedete autem po silnici blízko nějakého rybníka. Zkuste se nyní vžít do role žáby a uvidíte, že pro ně není vůbec lehké takovouto silnici přeskákat, tím spíš když je víceproudá.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů