Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaZávodní hry

5 tratí, 3 soupeři

3D závodní speciály

Zazávoďte si na 5 zajímavých tratích proti třem výborným soupeřům. Abyste přešli na další trať, musíte tu předchozí vyhrát. Ale když dokončíte 3 kola na jakémkoliv místě, můžete se zapsat do tabulky a soutěžit s ostatními hráči.

Závody s teréňáky

4×4 rally

Závody pro opravdové závodníky, kteří plně ovládají svůj 4×4 vůz. Závody probíhají v rozmanitých terénech od trávnatých ploch přes ledové terény až do pouští a osídlených velkoměst. K postoupení do dalšího kola potřebujete závod dokončit na prvních třech medailových pozicích.

Rallye RC modelů

Autíčka

Zkuste vyhrát náročnou rallye se svým červeným rádiem řízeným modelem a poté zvednou nad hlavu pohár určený pro vítěze. Vyhrát celou soutěž ovšem není tak jednoduché, neboť se skládá z několika závodů a oponenti se vám budou snažit vaši výhru vyfouknout. A pozor si dejte na vyjetí z trati, neboť poté ztratíte rychlost a vaši soupeři budou mít navrch.

Zkušební jízda

Autoškola

Projeďte co nejrychleji zkušební trasu mezi připravenými kužely. Správná trasa se zobrazí v pravém horním rohu při začátku jízdy, poté zmizí a musíte si ji pamatovat.

V bugině za každého počasí

Buginky na dunách

Tato internetová online hra je velmi návyková - tak předem pozor! Dostane svoji buginu a s tou musíte projet veškeré terény od písečných dun, přes zimní krajinu až po horské kopce. Šipkou nahoru auto rozjedete, šipkou dolů auto couvá, pravou a levou kurzorovou šipkou vyrovnáváte stabilitu buginy a též umožní udělat i salto, pokud je buginka ve vzduchu. A do skoku autíčku pomůžete mezerníkem.

Zdoláte duny na bugině?

Buginy

Buginy jsou další internetovou online hrou kde musíte udržet auto na kolech při skocích přes různorodý terén. Zdá se to jednoduché, ale jakmile se pořádně rozjedete je to celkem těžké. Šipkou nahoru buginu rozjedete, šipkou dolů budete couvat, pravou a levou kurzorovou šipkou vyrovnáváte stabilitu buginy.

Ničící truck

Destructo Truck

Že obrovský americký kamión, neboli truck, dokáže zničit vše co se mu postaví do cesty asi nepochybujete. A teď si představte, že se s takto velkou obludou rozjedete z obrovské nájezdové rampy. Vaším úkolem v této online hře je ničit co nejvíce budov a vůbec všeho co se vám postaví do cesty.

Zažijte pravé závody formule.

Formule FOG

Zažijte závody formule na vlastní kůži. Závodit můžete buď s vozem formule 1 a nebo s Nascarem. Takže nasaďte helmu, navlečte rukavice a vrhněte se do dalšího závodu mistrovství světa.

Zazávoďte si ve formuli budoucnosti

Formule G1

Podívejte se jak budou vypadat závody formule v budoucnosti. A rovnou si můžete vyzkoušet jak by vám řízení budoucího vozu šlo. Takže nasednout do vozu, 3-2-1 start.

Závodíte na motorkách

GP silničních motocyklů

Komu se poštěstí vyhrát Mistrovství světa silničních motocyklů. Vy se o to můžete právě teď pokusit. Máte k dispozici nejlepší stroj a tak nasedněte na něj a zajeďte svou nejlepší jízdu.

Čtyřkolky v Dubaji

Jízda na dunách

V horkých letních dnech se vypravíme do pouštních dun nedaleko Dubaje, abychom byli svědky a účastníky závodu čtyřkolek. A věřte tomu, že udržet terénní čtyřkolku na dunách není vůbec snadné, neboť se můžete snadno vyklopit. Pečlivě udržujte rovnováhu (pomocí šipek vlevo a vpravo) a též musíte správně přidávat plyn a brzdit (šipky nahoru a dolu) aby vás vozítko nezavalilo.

Velká akce pro závodníky

Městské závody 2

Městské závody jsou vždy velkou událostí a to nejenom pro diváky, ale hlavně pro závodníky a jejich plechové miláčky. Letos je připraveno celkem 6 rozličných tratí a 3 různé typy závodu. A vy si vše můžete vyzkoušet v této online hře a navíc si můžete vybrat z 5 různých sporťáků, se kterými se můžete projet. A nezapomeňte pro zrychlení používat nitro (mezerníkem) a před protivníky můžete vypustit olejovou skvrnu (klávesou Ctrl), která je zpomalí.

Závody s Mini Coopery

Mini nitros

Kvalitní závodník musí nejenom umět závodit s velmi známými auťáky, ale také správně vybavit a nastavit svého Mini Coopera. Vlastní závody se odehrávají na rozmanitých tratích. Ovládání auta je standardně kurzorovými klávesami a pomocí mezerníku použijete nitro, které jednorázově zrychlí vaši rychlost.

Závody slavných postaviček

Mini rally

Tato závodní hra je zajímavá tím, že se v ní setkáte se slavnými postavičkami z ostatních her. Závodit můžete se Zedem, opicí a nebo s malým ninjou. Každá z těchto postaviček má své vozítko a prohánět ho můžete na 3 tratích.

Drtič aut

Monster truck

Pojďte si zazávodit pořádným monstrózním teréňákem. S tímto vozidlem na kolech větších než osobní automobily se snažíte projet stanovenou trasu přes vraky aut, různé kopce a další připravené překážky. Monster truck ovládáte šipkami: šipkou nahoru jede truck vpřed, šipkou dolů couvá a levou či pravou šipkou vyrovnáváte stabilitu na překážkách a při skocích.

Ty největší Monster Truck

Monster Truck Nitro

Monster Truck jsou nádherná podívaná. Ovšem tato zábava není pro každého, ne všem se musí líbit rozbíjení starých aut určených likvidaci jedním mnohonásobně větším vozidlem. A navíc tato hra není jen o rozbíjení, ono přejet všechny překážky sestavené ze starých aut není i s tak monstrózním autem nijak jednoduché. I tento obr se může převrátit!

Pořádný závod

Motocyklový závodník

Znovu nás čeká závod plný napětí, adrenalinu a soubojů kolo na kolo. Tak pořádně dolaďte svůj stroj, nasedněte a vyražte na start dalšího motocyklového závodu. A při závodě si dávejte pozor na výlety mimo trať - ty vás totiž mohou stát drahocenné vteřiny.

Super bike závody

Motorky

A máme před sebou další sérii závodů. Tentokrát budete závodit na 4 různých tratích umístěných ve Skotsku, na Floridě, ve Švýcarsku a Mexiku na motorkách. Vaším úkolem je dojet první abyste mohli startovat na další trati. Takže hodně štěstí a teď už nastartuje motory.

Zahrajte si raketové rally

Raketové rally

Vyzkoušejte si zazávodit s vesmírnými závoďáky v intergalaktickém rally. Na výběr máte ze tří vozidel a 5 různých vesmírných tratí. Takže připravit, pozor, start!

Zahrajte si výborné závody

Redline Rumble

S nejlepšími sporťáky s vyhnaným výkonem na maximum a dunícími motory závodíte na městských tratích v normálním provozu.

Redline Rumble 2: Detonator

Redline Rumble 2

V druhém dílu musíte s nejlepšími sporťáky s vyhnaným výkonem projet trať v časovém limitu, jinak váš sporťák vybuchne. Navíc jsou na vás nastraženy i další pasti na trati.

Závody na sněžných skútrech

Sněžný skútr

Máte rychlý sněžný skútr a je připraven závod na celkem 3 tratích. Stačí nastartovat a vydat se na trať. Jenom si dejte pozor na zamrzlé kaluže, pohozené bedýnky a velké sněhové koule.

Zajezděte si se špiónským sporťákem

Špióni

Jako prvotřídní špión jste od CIA dostali prototyp sporťáku G-6155 se "standardním" vybavením - automatickými zbraněmi. Vaším úkolem je ujet dlouhou cestu lemovanou nepřátelskými agenty. Další remake slavné hry z dob prvních počítačů.

Velkolepý vesmírný závod

Vesmírný závod

Vesmírní závodníci již dlouhou dobu trénují na velkolepý závod vesmírných automobilů s raketovými motory. V této online hře můžete jak trénovat, tak i soutěžit v jednotlivých závodech proti počítači. A až budete dobří můžete zkusit celý šampionát těchto velmi slavných vesmírných závodů na všech okruzích.

Pravé vesnické závody

Vesnický závod

Vesničani se rozhodli že uspořádají velké závody. Každý dlouho ladil svou káru aby vyhrál. Nyní ale potřebují pilota. Pokuste se o nemožné a vyhrajte jejich závod. Hru možno hrát i ve dvou.

Závoďte se závoďákem J

Závoďák J

V daném čase musíte projet celou trať. Během jízdy sbírejte kanystry na dotankování, stopky na prodloužení času a nové pneumatiky. V tom vám brání cyklisté a chuchvalce sena, které ničí pneumatiky.

Trojrozměrné závody

Závodní trenažér

Přáli jste se stát závodníkem? S 3D závodním trenažérem se Vám to může splnit. Zkuste si zazávodit. Kurzorovými šipkami zatáčíte, klávesou A přidáváte plyn a klávesou Z brzdíte

Městské silnice lákají k závodům

Závody v ulicích

Přestože je závodění v ulicích města zakázáno, rozhodla se skupinka výrostků, kterým právě papínkové nakoupily nejnovější žihadla, udělat závod ve městě na obyčejných ulicích. Jak ale rychle zjistí není to nic jednoduchého a tak se rozmáznou v každé ostřejší zatáčce. Zkuste jim ukázat jak se dá rychle, ale bezpečně jezdit na těchto silnicích.

Bláznivé rally

Žabí rally

Žáby nejsou žádní suchaři jak by se mohlo na první pohled zdá. Když je nikdo nepozoruje, závidí mezi sebou, mají totiž své vlastní rally - žabí rally. A jejich závodní drahou jsou rozlehlé všudy přítomné močály. A tak je jasné že nezávodí v závodních speciálech, ale právě v závodně upravených listech, které lze získat všude okolo.


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů