Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaLogické a dovednostní hry

Hraj si s atomy

Atomica

Atomica je hra s přesouváním jednotlivých atomů tak, aby vytvořily souvislou řadu aspoň 4 stejně barevných atomů. Přesouvat atomy lze pouze po volných políčkách a po každém tahu kdy nevtvoříte žádnou čtveřici se na hrací desku přidají nové náhodné atomy, takže se hra zesložití.

Trošku třeskutá hra

Badaboom

Další variace na Same game. Také v této hře máte za úkol jedním kliknutím odstranit co nejvíce míčků stejné barvy. Míčky jsou ovšem nasypány v bubnu, který se každou chvíli otočí a tím se situace rychle mění.

Dokážete udržet balanc

Balanc

Jednoduchá dovednostní online hra. Schválně jak dlouho dokážete udržet tenisovou raketu položenou rukojetí na dlaň jedné ruky. Nic jednoduchého to není. A teď to samé zkuste v této internetové hře, akorát místo dlaně budete raketu držet pomocí myši. A vyrovnávat budete muset úplně stejně jako v reálném životě.

Počítejte nafukovací balónky

Balónky

S nafukovacími balónky si jistě hrálo každé dítě a leckdy i dospělý. S jedním či dvěma balónky je to jednoduché, ale co když je balónků tolik, že je nejde spočítat. Ale i v těchto případech to jde a vy si v této online hře můžete také vyzkoušet. Klikejte na balónky v takovém pořadí, jaké mají na sobě číslo a uvidíte zda to je to či není jednoduchý.

Chytejte bomby

Bomby na trampolíně

Neznámé individuum vyhazuje bomby z okna a vy máte za úkol černé bomby odpalovat pryč pomocí trampolíny a červené nechat spadnout na zem. Pokud nachytáte všechny písmena ze slova KABOOM dostanete extra body a životy.

Těžké to časy jsou na parkovišti.

Brigáda na parkovišti

Práce na parkovišti u obchodní domu není doopravdy lehká. Hromady zákazníků přijíždějí a zase odjíždějí a vy jim musíte parkovat a zase vydávat auta podle požadavků. Určitě nejednou se vám stane, že na zaparkování bude čekat fronta aut.

Brouk klade vajíčka

Brouk

Brouk to nemá vůbec jednoduché pokud musí naklást vajíčka do hnízda. Vajíčka má totiž zapomenuté v bludišti a přemístit je do hnízd není vůbec jednoduché. Hra má 100 levelů a abyste mohli pokračovat v rozehrané hře, nezapomeňte si po každém kole poznamenat kód.

Umíte chytat do bublin?

Bublifuk

Určitě každý z vás si již hrál s bublifukem a snažil se udělat co největší bubliny. Ovšem pokoušeli jste se do této bubliny něco chytnout? Pokud ne, pojďte to v naší online hře vyzkoušet a pokud ano, předveďte jak jste v tom dobří. Jenom si dejte pozor na mouchy, ty dokáží vaše bubliny úplně zničit.

Bublinkový sestřelovací tetris

Bublinkový tetris

Graficky velmi vydařená střílečka spojená s logikou tetrisu. Zkuste sestřelit co nejvíce bublinek stejné barvy.

Když auta neuřídíte...

Chaos v dopravě

Jste něco jako policajt, který řídí auta na velké křižovatce ve městě. Ovšem oproti obyčejnému policistovi máte mnohem větší pravomoce, dokonce by se dalo říct, nadpřirozené dovednosti. Kliknutím můžete auta zrychlit, zpomalit, či zastavit abyste zabránili srážce uprostřed křižovatky.

Rychlé počítání

Čísla

Na první pohled jednoduše vypadající logická online hra. Vaším úkolem je stisknout kostky na levé části obrazovky tak, aby jejich součet byl roven číslu zobrazenému v pravé části obrazovky. Kostky se správnými čísly je potřeba vybrat do velmi krátkého časového limitu.

Na louce hledáte čtyřlístky

Čtyřlístky

Máte štěstí v hledání čtyřlístků? Ať ano či ne tak se o to můžete pokusit v této online hře. Na zahradě je "schováno" celkem sedm čtyřlístků a najít je musíte v daném časovém limitu. pohybem myší zvýrazňujete vybraný troj nebo čtyřlístek a kliknutím ukazujete na nalezené čtyřlístky.

Ovládejte balón trochu jinak

Dedeeho balón

Dedee má balón. Balón umí lítat. Řídit balón není snadné. Věty jak z čítanky a řeknete si že i tato hra je jak pro prvňáčky. Stačí mačkat šipky, které prolétnou přes obrazovku a co nejblíže středu zaměřovacího kříže. Když se trefíte přesně, dostanete bonus body a čím blíže středu zmáčknete kurzorovou klávesu, tím budete mít více páry pro let vzhůru, ovšem když se spletete výkon se vám sníží. Tak co je to jednoduché a nebo ne?

Detonátor nemá lehkou práci

Detonátor

Detonátor nemá lehkou práci. Jeho úkolem je zneškodňovat bomby. Bombu odpálí tak, že na ni vstoupí, aktivuje (mezerníkem) a co nejrychleji musí utéct, neboť bomba během několika vteřin exploduje. Úkolem je zlikvidovat všechny bomby.

Sesbírejte co nejvíce diamantů

Diamantový vláček

Vaším úkolem je řídit vláček, kterým musíte sebrat všechny diamanty na různých cestách. S každým sebraným diamantem se vláček prodlužuje a tím je i složitější projet všechny cesty tak, abyste nenarazili do vagónků. Hodně štěstí!

Objevte faraónův poklad

Faraónův poklad

Faraóni byli často pohřbíváni s obrovskými poklady a mnoho dobrodruhů se je snažilo nalézt a získat ať již pro sebe nebo svoji zemi. A tyto poklady je většinou možné objevit až po vyřešení různých logických hádanek. A i v této musíte logicky myslet, abyste získali poklad. Úkolem je stisknout 4 dlaždice se stejným symbolem, které dohromady tvoří libovolných obdélníkový tvar.

Staňte se farmářem na farmě

Farmář

Zkuste na chvilku uprchnout ze spárů velkoměsta a zabydlet se na malé farmě uprostřed polí a lesů. Ze začátku se to zdá jako bezva relax, ale za chvíli začnete zjišťovat, že vám chybějí peníze a tak budete muset začít pracovat. Nakupte semínka a vajíčka a začněte pěstovat zeleninu a chovat slepice. A až vypěstované suroviny prodáte a budete bohatí, ale jenom když se budete pořádně otáčet.

Jak se stát farmářem

Farmář Youda

Poslední dobou se s farmařením na Internetu roztrhl pytel. Na Facebooku se se čím dál více hraje FarmVille, ale na našeho Youdu a jeho farmu to nemá. Nemyslete si, Youda není žádný jouda a tak pokud mu trochu pomůžete, tak se jeho farma bude rozrůstat o stošest a díky jeho dodávkám budou rádi i všichni obyvatelé nedalekého města. A co teprve až získáte s Youdou nějaké trofeje!

Známá logická hra

Hanojské věže

V této známé logické hře zkuste přemístit několik disků různých velikostí z jedné tyče na druhou s pomocí jedné další tyče. Ovšem pokládat můžete pouze menší disky na větší, ne obráceně. Počet disků je volitelných od 3 do 7.

Jak rychle spravíte potrubí?

Instalatér

V této hře si můžete vyzkoušet jaké je to být instalatérem. Máte určen zdroj vody a místo kam jí zavést a na vás je z nabízených dílů sestavit mezi těmito 2 body funkční trubky.

Velmi známé lodě

Lodě

Velká námořní bitva. Máte proti sobě 4 druhy lodí: Minolovku, Fregatu, Křižník a Letadlovou loď Ty musíte potopit dříve než protihráč (počítač) potopí vaše.

Miny - zde není co dodávat

Miny

Logická hra. Známá hlavně díky distribuci s jedním operačním systémem. Nyní, ale nepotřebujete specifický OS, abyste si mohli vyzkoušet vaší logiku.

Zkuste zkrotit míček

Neposedný míček

Pomocí kurzorových šipek se snažíte dostat míček po vyznačené trati do ďůlku. Má to ale jeden háček, míček má docela velkou setrvačnost.

Opravte rozebrané potrubí

Opravář potrubí

Nějací vandalové rozebrali potrubí a vy ho musíte co nejdříve opravit, aby bylo možné skrz něj pustit míček. Trojrozměrná hra se ovládá myší.

Zkuste odjet z přeplněného parkoviště

Parkoviště

Zaparkovat je ještě jednoduché naproti tomu co vás čeká až se k autu vrátíte. Snažíte se s broukem odjet z přeplněného parkoviště.

Zkuste řídit speciální pavoučí automobil

Pavoučí auto

Zkuste řídit pavoučí automobil. Kromě jízdy vpřed a vzad máte k dispozici 2 vystřelovací lana, pomocí kterých můžete lézt po stěnách. S tímto automobilem se můžete i potápět.

Tučňák s pořádným dělem

Pengapop

Trochu bláznivá hra. Tučňák je vybaven pořádným dělem na barevné kuličky kterým se snaží zasáhnout rotující kuličky kolem něho. Pokud se strefíte a dáte dohromady 3 stejné barvy, tak zmizí a vy máte místo na sestřelení kousků jídla.

Udržíte myš pevně v ruce?

Pevná ruka

Na první pohled velmi jednoduchá online hra, ovšem po prvním pokusu zjistíte, že splnit úkol této internetové hry není vůbec snadné. Musíte totiž provést kuličku pomocí myši přes bludiště, ve kterém je nastražena hromada pohybujících se překážek. Zkuste tedy, zda máte pevnou ruku

Naučte se rozpoznávat brouky

Poznej brouka

Při toulkách letní přírodou potkáváte mimo jiné také různé brouky. Dokážete je všechny rozeznat? Ať je vaše odpověď ano či ne, pojďte si to vyzkoušet. V této online hře musíte prohazovat brouky dokud se vám nepodaří stejné brouky srovnat do lajny. Ty poté zmizí a dostanete další várku na poznávání.

Jak donutit hvězdy padat?

Pozorování hvězd

Při pozorování hvězd přemýšlíte jak donutit hvězdy padat, abyste si mohli něco přát. Ovšem sami od sebe jen tak nespadnou a tak jim trochu pomůžeme hvězdným kanónem. Vystřelte barevné hvězdy k ostatním stejně barevným kamarádkám a když budou aspoň 3 pohromadě, tak spadnou k zemi. Ovšem dejte pozor, aby vás hvězdy nezatlačily do země.

Ještě více než jste čekali

Příliš mnoho brouků

Ano, je to tak, těch brouků je doopravdy až příliš mnoho a jedinou šancí jak se jich zbavit, je nechat je požrat se navzájem. Ale protože brouci jsou tak hloupí, že ani neví jak se požrat, budete jim to muset ukázat. Ohraničte pomocí myši stejné druhy brouků a tím jim řeknete, že se mají požrat. A co bude dál uvidíte sami.

Zkuste proměnit večerní oblohu

Proměna nebe

Když se pořádně podíváte na večerní nebe, zjistíte že se ve vesmíru nalézá mnoho těles od různobarevných hvězd přes planetky až po měsíce či slunce. A právě nyní máte nadpřirozenou moc se všemi těmito tělesy pohybovat a tím provést proměnu nebe. Ve hře je úkolem dostat k sobě 3 stejná vesmírná tělesa a tím je z nebe odstranit.

Vytvořte nejdelší reakci

Řetězová reakce

Jak se přesvědčíte v této hře, vyvolat co nejdelší řetězovou reakci není jen tak. Proto vyberte ten správný atom a klikněte na něj. Poté atomy začnou spolu reagovat a v levé časti se vám začne počítat délka reakce. A pokud budete hodně dobří zapíšete se mezi Top 100.

Robomyší párty

Robomyši

Robomyši měli párty a rozběhly se všude možně po bedničce. Vy je musíte pomocí různých pomůcek nahnat na výborný sýr a přitom je ochránit před pastičkami.

Same game

Same game

Pomocí jednoho kliknutí se snažíte odstranit co nejvíce kuliček stejné barvy.

Akčnější verze Same game

Same game 2

Akčnější verze dobře známé Same game. Stejně jako v původní verzi i v této je třeba sbírat co nejvíce kostek stejné barvy najednou. Ovšem každých pár sekund vám přibývají nové kostky.

Vyberte cestu na sáňkování

Santa sáňkuje

Santa Klaus se rozhodl den před Vánocemi si trochu odpočinout a tak se šel vyřádit do hor, kde hodlá sáňkovat. Ale to by nebylo aby i při sáňkování nezapomněl na malé děti a tak pro ně sbírá dárky i na saních. Ale někdy neví jakou cestou se vydat z kopce aby sebral všechny dárky. Zkuste mu pomoci a nakreslete mu tužkou kudy má jet.

Budete stavět silnice

Silničář

Určitě znáte hru Transport Tycoon. Tato hra se ji v mnoha věcech podobá. Vaším úkolem je postavit silnici, tak aby mohl autobus bezpečně dojet až na zastávku. Pokud bude silnice dlouhá budete ji muset vést přes čerpací stanici, jinak by autobus nedojel.

3 v jedné řadě

Spinner

Další internetová hra, kde musíte dostat do jedné řady 3 stejně barevné kuličky. Ovšem v této hře to není na první pohled tak jednoduché. Kuličky totiž nepřehazujete jak je zvyklé, ale měníte je otáčením, takže je potřeba trocha představivosti, aby se vám to povedlo.

Kdo udělá nejdelší?

Sputnik

Sputnik byl vypuštěn do nekonečného vesmíru, ale určit jeho trasu není vůbec jednoduché neboť přitažlivost a někdy i odpudivost planet mění trajektorii tohoto vesmírného tělesa. Váš úkol ovšem bude trochu jiný, neboť máte takovou sílu, že můžete pohybovat planetami a to tak aby trajektorie Sputniku byla co nejdelší.

Staňte se šéfkuchařem v Sushi baru

Sushi bar

Velmi úspěšný sushi bar hledá nového šéfkuchaře, který zvládne rychle připravovat to nejlepší sushi. Pokud tuto nabídku přijmete, dostanete k dispozici vše co potřebujete: kuchařku, jednotlivé ingredience a zapomenout nesmíte objednávat přes telefon nové, pokud vám dojdou. Hlavně nesmíte zákazníky nechat dlouho čekat a nebo dokonce zklamat tak, že odejdou, protože dlouho nedostali svou pochoutku. Pokud si povedete dobře, můžete si i hodně vydělat.

Zahrajte si Tetris

Tetris

K této známé hře asi není co dodat.

Další verze tetrisu

Tetris 2

Velmi úspěšná hra v novém grafickém vzhledu a včetně zajímavé hudby a zvuků. Ve hře se navíc náhodně objevují magické kostičky, které po dopadnutí odstraní všechny pod sebou.

Zatočte si tyčinkou

Točená

Projet celé vodní bludiště neustále rotující tyčinkou není vůbec tak jednoduché jak se na první pohled může zdát. Přitom se nesmíte dotknout stěn těchto vodních kanálů. Zkuste to a vyzkoušejte si svoji zručnost.

Zahrajte si naklikanou

Třeskot v džungli

Vaším uměním můžete způsobit třeskot v džungli. V této rychlé, ale logické hře je úkolem odklikávat tři a více sousedících bloků, které se pořád pohybují k nebesům, dříve než se nebe dotknou. A navíc ze země rostou další bloky. Takže vemte myš pevně do ruky a začněte co nejrychleji klikat.

Umíte bezchybně zaparkovat?

Umění parkovat

Naučte se co nejrychleji a co nejpřesněji zaparkovat své auto. Aby učení bylo jednodušší, parkovat se budete učit s malým, dnes již téměř historickým autem - broukem. Při parkovaní si ale musíte dát pozor na ostatní parkující auta, pokud do nich totiž narazíte, hra pro vás končí.

Úplný Prison Break

Útěk z vězení

Během druhé světové války jste byl zajat německými vojáky, během přísně tajné mise. Nepřátelští vojáci vás převezli do přísně střežené věznice uprostřed země nezemě. Vaším úkolem je utéci, pokud je to aspoň trochu možné. V trojrozměrné hře se pohybujete klávesami A, S, D, W a většinou předmětů lze pohybovat. Tato online hra má velmi společného se seriálem Prison Break.

Další logická hra

Vánoční same game

Vánočně laděná logická hra. Pomocí myši se snažíte vyměnit dvě sousedící kuličky tak, aby vytvořily řadu aspoň 3 stejně barevných kuliček. Čím delší řada tím více bodů.

Postavte trať pro vláček

Vlakománia

Jste fandou vláčků, kolejí, výhybek a další železničních věcí? Pak je tato online hra určena právě pro vás. Pokuste se postavit trať pro vláček dřív než z vyrazí z depa. Prostě jenom pokládejte koleje tak, aby dojel do cílového depa. Jednoduché? No uvidíme!

Naučte se s tyčkou

XRaye

V této hře je vaším úkolem rozhýbat tyčku a poté s ní projet přes všechny čepy. Ze začátku to jde samo, ale čím vyšší level, tím je splnění úkolu složitější.


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů