Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama2. MĚSÍC HER - červen 2005

Velkej masakr

Žáby (29. června 2005)

Žáby, všude samý žáby - si určitě říkáte, když jedete autem po silnici blízko nějakého rybníka. Zkuste se nyní vžít do role žáby a uvidíte, že pro ně není vůbec lehké takovouto silnici přeskákat, tím spíš když je víceproudá.

Detonátor nemá lehkou práci

Detonátor (27. června 2005)

Detonátor nemá lehkou práci. Jeho úkolem je zneškodňovat bomby. Bombu odpálí tak, že na ni vstoupí, aktivuje (mezerníkem) a co nejrychleji musí utéct, neboť bomba během několika vteřin exploduje. Úkolem je zlikvidovat všechny bomby.

Střelba na pohyblivý terč

Sportovní střelba (25. června 2005)

Střelba na pohyblivý terč může být zábavná, někdy až drastická. Záleží jaký pohyblivý terč si vyberete. Můžete střílet na talíře, plechovky anebo na pobíhající slepice. Na výběr máte i ze 4 střelců. Nic to ale nemění na tom, že potřebujete přesnou mušku.

Závody slavných postaviček

Mini rally (23. června 2005)

Tato závodní hra je zajímavá tím, že se v ní setkáte se slavnými postavičkami z ostatních her. Závodit můžete se Zedem, opicí a nebo s malým ninjou. Každá z těchto postaviček má své vozítko a prohánět ho můžete na 3 tratích.

Naučte se manévrovat s vesmírnou lodí

Vesmírný průzkumník (21. června 2005)

Pokud chcete prozkoumávat vesmír, tak se nejdříve musíte naučit perfektně ovládat vaši vesmírnou loď. Loď ovládáte pomocí směrových trysek a vy se budete snažit přistát na určené místo. A nezapomeňte dosedat velmi pomalu a opatrně.

Naučte se s tyčkou

XRaye (19. června 2005)

V této hře je vaším úkolem rozhýbat tyčku a poté s ní projet přes všechny čepy. Ze začátku to jde samo, ale čím vyšší level, tím je splnění úkolu složitější.

Další dobrodružství A.L.I.A.S.e

A.L.I.A.S. 2 (17. června 2005)

Druhá epizoda Automatického Individua alias A.L.I.A.S.e. Nejdříve se musíte probít skrz celou základnu až k východu, který ústí do lesa. Poté je vaším úkolem vyčistit celý les od nepřátelů.

Pěkná střílečka

A.L.I.A.S. (15. června 2005)

A.L.I.A.S. je zkratkou pro Automatické Lidské Individuum určené pro Atentáty a Sabotáže. Touto zkratkou je řečeno téměř vše - prostě budete ničit téměř vše a bránit vám v tom bude mnoho především robotických nepřátel.

Variace na čínské šachy

Čínské šachy (13. června 2005)

Tato hra je variací na klasickou asijskou hru - čínské šachy. Vaším úkolem je sesbírat co nejvíce kamenů na co nejméně tahů. Kameny seberete tak, že vlastním kamenem přeskočíte sbíraný kámen do volné díry na hracím poli.

Yeti s tučňáky je v džungli

Yeti a tučňáci 8 (11. června 2005)

Yeti nám opět vyrazil do světa, tentokrát do brazilských deštných pralesů. Zde se pokusí dostat na nejvyšší strom docela zvláštním způsobem – bude skákat po větvích jako Tarzan. Pro hraní se nejdříve musíte registrovat a poté se pro hraní přihlásit.

Budete stavět silnice

Silničář (9. června 2005)

Určitě znáte hru Transport Tycoon. Tato hra se ji v mnoha věcech podobá. Vaším úkolem je postavit silnici, tak aby mohl autobus bezpečně dojet až na zastávku. Pokud bude silnice dlouhá budete ji muset vést přes čerpací stanici, jinak by autobus nedojel.

Řídit ponorku není vždy lehké

Kapitán ponorky (7. června 2005)

Staňte se kapitánem ponorky a snažte se proplout nepřátelským územím. V neznámých vodách na vás čekají nástrahy v podobě min, vybuchujících barelů a cizích ponorek, sbírat ale musíte také bedny se "životy" abyste co nejdéle přežili. Držením tlačítka myši s ponorkou stoupáte, pohyby dopředu či dozadu akcelerujete / brzdíte.

Trošku jiný kulečník

Couronne Deluxe (5. června 2005)

Desková hra podobná kulečníku. Místo koulí se ovšem pomocí tága se snažíte do jamek dostat prstence. Navíc hrát začínáte vždy na základní čáře a pozor si musíte dát na soupeřovi kameny. A k tomu všemu můžete udělat pouze 4 chyby.

Sestřelte je všechny!

Balóny (3. června 2005)

Další střílečka na odreagování od nepříjemných věcí. Letíte v balónu a máte za úkol sestřelit co nejvíce nepřátel, kterých je doopravdy mnoho, ale pozor, rádi se schovávají za vaše spolubojovníky. A hlavně se nesestřelte sami!

Tak trochu jiný golf

Diskgolf (1. června 2005)

Máme tady nový druh sportu. Na golfovém hřišti se nebude hrát míčky a holemi, ale místo míčků máme disk a nestrefujete se do jamek, ale do zvláštních železných košů. Stejně jako v golfu musíte dostat disk do koše na co nejméně pokusů.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů