Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama5. MĚSÍC HER - červen 2008

Staň se tenisovou hvězdou

Tenisová esa (29. června 2008)

Tenisový turnaj je již plně obsazena ty jsi získal(a) poslední místo na divokou kartu. Tvými soupeři jsou hráčky Nicole, Anna a Cladia. Každá umí tenis jinak dobře a tak si můžeš vybrat obtížnost volbou protihráčky. A pokud zatím tenis neumíte, tak se ho můžeš naučit výběrem módu Practice.

Další vyjížďka na motorce?

Krosová mánie 2 (27. června 2008)

Druhý díl online hry Krosová mánie je v lecčem podobný prvnímu dílu, avšak oproti prvnímu dílu na vás čekají ještě bláznivější překážky na překonání, které někdy na první pokus nejenom že nevypadají že půjdou přejet, ale také se vám to většinou nepovede. Ovládání je stejné jako u prvního dílu - tj. kurzorovými klávesami.

Motorkou přes překážky

Krosová mánie 1 (25. června 2008)

A máme tady první díl krosové mánie. K dispozici máte tu nejlepší krosovou motorku a jediným problém je přejet veškeré nastražené překážky. Motorku ovládáte kurzorovými klávesami - šipkou nahoru zrychlujete, šipkou dolů brzdíte a pravou a levou šipkou se nakláníte na motorce tak, abyste nespadli.

Městské silnice lákají k závodům

Závody v ulicích (23. června 2008)

Přestože je závodění v ulicích města zakázáno, rozhodla se skupinka výrostků, kterým právě papínkové nakoupily nejnovější žihadla, udělat závod ve městě na obyčejných ulicích. Jak ale rychle zjistí není to nic jednoduchého a tak se rozmáznou v každé ostřejší zatáčce. Zkuste jim ukázat jak se dá rychle, ale bezpečně jezdit na těchto silnicích.

Uchraňte království podmořských koníků

Mořský koník (21. června 2008)

Království podmořských koníků bylo napadeno nebezpečnými zmutovanými rybami. Pomozte koníkům ubránit jejich místo v moři a všechny nepřátele zlikvidujte jednou provždy. S koníkem se můžete pohybovat pomocí kurzorových šipek, klávesami 1-4 přepínáte zbraně a myší zaměřujete a střílíte.

Ďábel a bubliny

Bubble Trouble (19. června 2008)

Ano je to tak - s bublinami jsou problémy. To již zcela jistě ví malý ďáblík v naší online hře, neboť ho úplně všude ohrožují. Zbavit se všudypřítomných létajících bublin je možné pouze tak, že je sestřelí. Ovšem poté se bublina roztrhne na 2 menší a tak je bublinek na sestřelení hned více. Tak co dokážete je rozstřílet na prach? A navíc hru je možné hrát i ve 2 hráčích najednou.

Dokážete udržet balanc

Balanc (17. června 2008)

Jednoduchá dovednostní online hra. Schválně jak dlouho dokážete udržet tenisovou raketu položenou rukojetí na dlaň jedné ruky. Nic jednoduchého to není. A teď to samé zkuste v této internetové hře, akorát místo dlaně budete raketu držet pomocí myši. A vyrovnávat budete muset úplně stejně jako v reálném životě.

Bomby kam se podíváš.

Bomberman (15. června 2008)

Představte si, že jste v bludišti, které má některé průchody zastavené cihlovou stěnou, takže se nemůžete dostat dál. Naštěstí máte u sebe bomby, kterými si cestu uvolníte. Bombu musíte položit a rychle utéci než vybouchne. Jenže na druhé straně bludiště je váš nepřítel a tak až se k němu skrz bludiště probojujete, budete se ho snažit pomocí bomb zničit. Jednoduché? Ani ne.

Jak to nejlépe kopnout?

Opičí výkop (13. června 2008)

Poslední dobou žijí všichni fotbalem, a to nejenom celý lidský svět, ale kupodivu také ten zvířecí. A protože opice se snaží všechno po lidech opakovat, tak i jeden zvídavý opičák jednoho dne viděl Petra Čecha vykopávat od branky své dělovky a řekl si, že to v džungli musí také zkusit. Tak co, bude lepší něž nejlepší světový brankář? Zkuste mu pomoci to zvládnout!

V bugině za každého počasí

Buginky na dunách (11. června 2008)

Tato internetová online hra je velmi návyková - tak předem pozor! Dostane svoji buginu a s tou musíte projet veškeré terény od písečných dun, přes zimní krajinu až po horské kopce. Šipkou nahoru auto rozjedete, šipkou dolů auto couvá, pravou a levou kurzorovou šipkou vyrovnáváte stabilitu buginy a též umožní udělat i salto, pokud je buginka ve vzduchu. A do skoku autíčku pomůžete mezerníkem.

Velkolepý vesmírný závod

Vesmírný závod (9. června 2008)

Vesmírní závodníci již dlouhou dobu trénují na velkolepý závod vesmírných automobilů s raketovými motory. V této online hře můžete jak trénovat, tak i soutěžit v jednotlivých závodech proti počítači. A až budete dobří můžete zkusit celý šampionát těchto velmi slavných vesmírných závodů na všech okruzích.

Je Harry hrdina a dostane se vem?

Továrna na jed (7. června 2008)

Díky chybě na chladícím systému továrna na jed vybouchne. Harry, který v továrně pracuje již mnoho let a zná ji jak své boty, zůstane uvězněn uvnitř. Nyní se musí dostat ven z polorozbořené a hlavně zamořené továrny. Pozor si musí dát na všude přítomný jed a na zmutované creatury, které se může pokusit zabít posbíranými zbraněmi. Důležité je vždy sebrat všechny baterie a teleportovat se do dalších místností.

Kdo bude nejrychlejší?

Závody člunů (5. června 2008)

Slunce, modrá průzračná voda a mořský záliv u nádherného ostrova. K tomu přidejte rychlostní člun a co vidíte - nádherný sen? Nemusí to tak být - stačí vyhrát prestižní závod člunů na tomto krásném místě. A za vyhrané peníze si určitě budete moci tuto krásnou dovolenou dopřát. Tak hurá do toho a ať jste nejlepší.

Jak donutit hvězdy padat?

Pozorování hvězd (3. června 2008)

Při pozorování hvězd přemýšlíte jak donutit hvězdy padat, abyste si mohli něco přát. Ovšem sami od sebe jen tak nespadnou a tak jim trochu pomůžeme hvězdným kanónem. Vystřelte barevné hvězdy k ostatním stejně barevným kamarádkám a když budou aspoň 3 pohromadě, tak spadnou k zemi. Ovšem dejte pozor, aby vás hvězdy nezatlačily do země.

Ukažte jaké kousky dovedete

Moto kaskadér (1. června 2008)

Hry s motokrosovou motorkou jsou velmi oblíbené a tak si zkuste vychutnat tuto, která je zaměřena především na triky a kaskadérské kousky. Zkuste se tedy předvést s co nejvíce bláznivým kouskem a přitom nespadnout - tzn. musíte motorku před dopadem srovnat tak, abyste padali na kola.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů