Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama4. MĚSÍC HER - červen 2007

Kdo udělá nejdelší?

Sputnik (29. června 2007)

Sputnik byl vypuštěn do nekonečného vesmíru, ale určit jeho trasu není vůbec jednoduché neboť přitažlivost a někdy i odpudivost planet mění trajektorii tohoto vesmírného tělesa. Váš úkol ovšem bude trochu jiný, neboť máte takovou sílu, že můžete pohybovat planetami a to tak aby trajektorie Sputniku byla co nejdelší.

Jaké triky umíte na motorce

Motoborec (27. června 2007)

Ve skladu plném starého haraburdí se objevuje nenápadný motorkář na motokrosové motorce. Zatím není moc známý, ale jednoho dne ho bude znát celý svět jako nejlepšího. Ovšem do té doby musí pilně trénovat. Zkuste mu s tím pomoci - skákejte pomocí mezerníku a různé triky provádějte klávesami A, S, D. A nyní vám začínají neuvěřitelně dlouhé 3 minuty, tak se předveďte. A dávejte pozor na pády, ty totiž bolí.

Jste tajným střelcem

Lovec (25. června 2007)

Jste odvezen na tajemné a mimochodem velmi malebné místo, kde se zjevuje velké množství zvířat. Ovšem vaším úkolem není se jenom dívat, ale byl jste najat jako lovec a tudíž vaším úkolem je sestřelit co nejvíce zvířat až na jednu výjimku - bílé labutě - ty jsou totiž přísně chráněny. A pokud se vám podaří sestřelit létající talíře, dostanete nějaký bonus navíc.

Je zase čas krmení

Ryba jménem Franky 2 (23. června 2007)

Náš malý Franky se sice minule docela hodně najedl, ale stále je poměrně malý, a tak potřebuje další dávku rybiček. I ve druhém dobrodružství smí pojídat pouze menší rybky než je on a nově musí dávat také pozor na mořské dno a strop podmořské jeskyně. Pluje totiž tak rychle, že by takový náraz nepřežil.

Chystá se druhý útok

Neuvěřitelný hrad 2 (21. června 2007)

Ve druhém dílu neuvěřitelného hradu na vás čeká ještě více nebezpečných nepřátel, kteří jsou ještě více zákeřnější. Sejně tak jako v prvním díle této online hry, tak i v tomto díle nejde jenom o boj, ale také o obchod. Své penízky musíte správně investovat (především do zbraní) tak abyste měli čím bojovat.

Jeden proti všem

Válečná pole (19. června 2007)

Váš tank zůstal úplně posledním bojovým vozidlem schopným boje. A útok nepřátelů se začíná stupňovat. Dokážete pomocí jednoho malého tanku zničit obrovský nájezd nepřátelských tanků ze všech stran? K dosažení vítězství stačí přesně mířit a pořádně se otáčet.

Hraj si s atomy

Atomica (17. června 2007)

Atomica je hra s přesouváním jednotlivých atomů tak, aby vytvořily souvislou řadu aspoň 4 stejně barevných atomů. Přesouvat atomy lze pouze po volných políčkách a po každém tahu kdy nevtvoříte žádnou čtveřici se na hrací desku přidají nové náhodné atomy, takže se hra zesložití.

Stále je třeba bránit

Ochraň vlajku 2 (15. června 2007)

Ve druhém díle online hry ochraň vlajku je potřeba chránit celé velitelství s vlajkou. A jako ostřelovač se musíte velmi snažit, neboť útok na hlavní budovu velitelství se s postupem času stupňuje. A dávejte pozor na pomoc seslanou parašutisty. Přináší vám totiž nové zbraně se kterými lépe ubráníte vlajku.

Jednou bude Franky velký

Ryba jménem Franky (13. června 2007)

Zatím je Franky pouze malinkatou rybičkou, ale jako každé dítě si přeje aby byl jednou velký. A nic není nemožné a tak můžete Frankymu pomoci splnit jeho sen. Stačí ho navádět tak, aby požíral menší ryby než je on sám a s každou rybou povyroste. A třeba se stane úplně největší rybou na celém světě. Ale pozor musí dát na ryby větší než je on - ty mu jeho přání rychle pokazí.

Další mise spacemana

Spaceman 2 (11. června 2007)

Tentokrát se náš spaceman dostává na další planety, kde na něj čekají další úkoly. Nejenom že stále musí perfektně ovládat svoji vesmírnou loď, ale také s ní musí převážet nebohé domorodé obyvatele – mimozemšťany. Tak co, zvládne i tento úkol na planetách Venuše, Neptun a Pluto?

Pozor - žížaly bojují

Neuvěřitelný hrad (9. června 2007)

Tento hrad není obyčejným hradem. Je to hrad neuvěřitelný a tak se u něj dějí bláznivé věci. Především se ho chtějí zmocnit kdejaká se potulující zvířátka. A tak vám nezbývá než za našetřené penízky nakoupit zbraně a vydat se proti nim bojovat. A za sesbírané peníze můžete nakoupit lepší zbraně.

Zničte je dřívěji než zničí oni vás

Vojenský ostřelovač (7. června 2007)

Nebezpečný tým teroristů obsadil doky. A speciální jednotka zaměřena na boj s terorismem nastupuje, aby celou skupinu teroristů co nejdříve zničila. Tato vojenská jednotka má nejlepší vybavení a taktéž nejlepší muže. Vžijte se do jednoho z ostřelovačů a snažte se zlikvidovat co nejvíce teroristů, dříve než postřelí oni vás. A dejte pozor na civilisty!

Prozkoumejte novou planetu

Spaceman (5. června 2007)

Další online hra z vesmírného prostředí. Hrdinou této hry je spaceman, alias vesmírný mužík, jehož úkolem je prozkoumat novou planetu. Ovšem na této planetě je mnoho překážek a zákoutí a tak manévrovat zde je velmi složité. Pomůžete spacemanovi zvládnout jeho loď a možná i posbírat nějaké ty bonusy?

Porazíte je či ne?

Náhrobní kameny (3. června 2007)

Myslíte si že dýně mohou bez úhony projít skrz hřbitov? Vypadá to že jim v tom nemůže nic zabránit, ale... Dýně musí opatrně procházet mezi hroby a k úspěšnému průchodu jim pomáhají duchové od kterých se dýně odrazí, ale jakmile narazí na náhrobní kámen je s ní ámen a rozstříkne se na malé kousíčky.

Pojďte si zarybařit

Rybář (1. června 2007)

Zkuste se vcítit do osamoceného rybáře, který se snaží již několik dnů ulovit nějakou rybu. Po těchto úmorných dnech, kdy jste mysleli že se vrátíte s nepořízenou, vplujete do velkého hejna ryb a mořských živočichů. A najednou nevíte kterou rybu chytit dřív. Zvládnete tuto situaci?

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů