Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama ReklamaLetní hry na prázdniny

Zahrajte si turnaj v ledním hokeji

Lední hokej (30. srpna 2004)

Dnešním dnem začíná světový pohár v ledním hokeji a tak i tato hra vám tyto sportovní dny, večery a noci přiblíží. V této hře si můžete zahrát turnaje v ledním hokeji se vším všudy. Tak kdo vyhraje?

Zkuste jako mimozemšťanan unášet

Mimozemské únosy (27. srpna 2004)

Vžijte se na chvíli do života mimozemských civilizací přilétající na naši planetu aby unášeli lidi za účelem výzkumu. Vaším úkolem je pomocí létajícího talíře unést předepsaný počet lidí a jiných předmětů a přenést je do mateřské lodi.

Zkuste s yetim pětiboj na olympijských hrách

Yeti a tučňáci - Ylympiáda (19. srpna 2004)

Soubor sportovních her s yetim a tučňáky je velmi oblíbený a každý byl alespoň v jednom díle víc než dobrý. V době olympijských her je tady speciální edici tzv. Ylympiáda ve které musíte výborně ovládat všech pět doposud vydaných dílů.

Indiana Jones na další výpravě

Indiana Jones (12. srpna 2004)

Indiana Jones se vydal no další výpravu na které chce nalézt starodávný poklad faraónů. Bude muset ale čelit mnoha nástrahám jako padajícím kamenům, ohnivým střelám, jedovatým pavoukům, či mumiím.

Zachraňte vetřelce

Malý vetřelec (9. srpna 2004)

Malý vetřelec se dostal na neznámé místo na cizí planetě a jediná cesta domů je po mnoha malých plošinkách, které se různě pohybují. Pomozte mu se vrátit domů.

Těžké to časy jsou na parkovišti.

Brigáda na parkovišti (3. srpna 2004)

Práce na parkovišti u obchodní domu není doopravdy lehká. Hromady zákazníků přijíždějí a zase odjíždějí a vy jim musíte parkovat a zase vydávat auta podle požadavků. Určitě nejednou se vám stane, že na zaparkování bude čekat fronta aut.

Zahrajte si mini olympiádu

Mini olympiáda (29. července 2004)

Sice zbývají ještě 2 týdnu do začátku olympijských her v Aténách, ale již nyní si můžete zasoutěžit v 9 olympijských atletických disciplínách.Přesné ovládání je u každé disciplíny podrobně popsáno, pro všechny platí, že rychlým střídavým mačkáním kláves B a N se volí rychlost/síla a mezerníkem se skáče/hází.

Druhý díl střílečky

Válka proti terorismu 2 (28. července 2004)

Druhý díl hry Války proti terorismu nás přivede do 4 míst na zeměkouli, kde znova bojujete s teroristy. Jako správný voják máte 3 druhy zbraní mezi kterými můžete přepínat.

Pořádná střílečka

Válka proti terorismu (27. července 2004)

Odlehčete se od trablů celého světa - terorismu a pojďte si zahrát hru, ve které máte vyhrát válku proti terorismu. Děj se odehrává kdesi na dálném východě a celá hra má celkem čtyři různorodé úkoly.

Ukažte své umění na vlnách

Wakeboarding (24. července 2004)

Konečně jsou pořádná vedra a tak proč nezkusit nějaké vodní sporty. Co třeba wakeboarding? Rychlý člun je k dispozici, prkno máte připravené a jezero je dostatečně velké. Tak ukažte své umění na vodě.

Zkuste přežít v hrobce

Faraónova hrobka (23. července 2004)

Jste ve faraónově hrobce. Nalezněte co nejvíce zlata a vyvarujte se různým nástrahám, pastím a příšerám. Pokud jste zranění můžete vypít léčebný nápoj, ale dostaňte se z hrobky co nejdříve a hlavně zůstaňte živí!

Zajezděte si se špiónským sporťákem

Špióni (21. července 2004)

Jako prvotřídní špión jste od CIA dostali prototyp sporťáku G-6155 se "standardním" vybavením - automatickými zbraněmi. Vaším úkolem je ujet dlouhou cestu lemovanou nepřátelskými agenty. Další remake slavné hry z dob prvních počítačů.

Záchranná akce pomocí vrtulníku

Záchranářský vrtulník (20. července 2004)

Jste povolán do záchranné akce jako velitel vrtulníku. Nejdříve se ale musíte předvést v tréninkové misi kde musíte pomocí záchranáře ve vrtulníku, který je zavěšen na laně sesbírat co nejvíce věcí z ostrova.

Zkuste co nejdelé udržet míček ve vzduchu

Pálka a míček (18. července 2004)

Určitě jste již všichni zkoušeli udržet míček co nejdéle ve vzduchu tak, že ping-pongovou anebo třeba badmintonovou pálkou se snažíte co nejvícekrát pinknout. Nyní si to můžete zkusit i na internetu.

Střílečka na divokém západě

Wild Wild West (15. července 2004)

Strojem času jste odcestovali na dovolenou na divoký západ a samozřejmě se ihned zapletete do velké přestřelky. Takže nezbývá nic jiného, než zabít všechny nepřátele.

Zaskákejte si s broukem

Brouk na drátech (13. července 2004)

Víte jak těžké to mají brouci pobíhající po drátech vysokého napětí? Tak to právě teď můžete vyzkoušet. Na drátech totiž posedávají vrány a pokud se jim nevyhnete a nebo je nepřeskočíte tak brouka sezobnou jako malinu.

Galaxie v ohrožení

Galaktická mise (10. července 2004)

Galaxie je v ohrožení a vy s jedinou lodí musíte čelit několikanásobné přesile. Remake hry, která se hrávala na tehdejších počítačích již před téměř dvěmi desítkami let.

Létáme stíhačkou

Stíhačka (9. července 2004)

Proč si v létě nezalétat třeba stíhačkou? Dobrá, jste pilotem stíhačky a musíte se vyhýbat vyhlídkovým balónům, kterých je všude plno. Stíhačku ovládáte myší, stisknutím levého tlačítka stíhačka stoupá, puštěním klesá.

Zahrajte si plážový tenis

Tenis na pláži (4. července 2004)

Je krásný horký den a tak zůstáváme na pláži. Tentokrát budou 2 krásné dívky hrát tenis. Hru ovládáte klávesnicí - po kurtu se pohybujete kurzorovými klávesami a mezerníkem střílíte a volíte sílu střely.

Prázdniny na pláži

Plážový volejbal (1. července 2004)

Léto, prázdniny, moře, rozehřátá pláž a na ní dvě krásné dívky hrají plážový volejbal. Co hezčího si lze představit? Pravda trochu divně vypadá, když ho hrají s bombami, ale pokud se vám podaří vyhrát více her, možná na vás čeká překvapení.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů