Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Internetové hry na portálu divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní. Portál divoch.net hry.divoch.net(cz) - Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry logické, dovednostní, deskové a karetní.
Reklama Reklama6. MĚSÍC HER - červen 2009

Ty největší Monster Truck

Monster Truck Nitro (17. června 2009)

Monster Truck jsou nádherná podívaná. Ovšem tato zábava není pro každého, ne všem se musí líbit rozbíjení starých aut určených likvidaci jedním mnohonásobně větším vozidlem. A navíc tato hra není jen o rozbíjení, ono přejet všechny překážky sestavené ze starých aut není i s tak monstrózním autem nijak jednoduché. I tento obr se může převrátit!

Dokážete se vymotat z vesmíru?

Vesmírný útěk (15. června 2009)

Pokuste se uniknout z nekonečného vesmíru! První věc, co vás jistě napadne, že je to nemožné. Ano zdá se to býti nemožné, ale pomocí nejmodernějšího vesmírného plavidla, které je velmi rychlé a také lze dobře ovládat, by se vám to mohlo povézt. Tak co, zkusíte se stát prvním pilotem kterému se to povede?

Pojďte se projet a zablbnout

Na kole v horách (13. června 2009)

Jakkoliv by mohl název této online hry napovídat že půjde o malou projížďku na kole v horách, tak věřte že tomu tak nebude. Čekají totiž na vás divoké horské terény na který budete muset ukázat jak ovládáte své horské kolo. A ukázat se můžete i s triky, které na svém kole dovedete, jako otočky, lety vzduchem a nebo hladké přistání ze skoku.

Kulečník v lepším stylu

Kulečník deluxe (11. června 2009)

Pojďte si zahrát kulečník v lepší společnosti. V této společnosti se hraje pouze kulečník deluxe. A v čem je jiný? Zas o moc ne, pouze je hrací stůl, tágo i koule kvalitnější a také lépe vypadají. Ale i pravidla jsou v deluxu jiná. Vaším úkolem je dostat koule do děr v pořadí odpovídající číslu koule, jinak vám hrozí penalizace.

Staňte se farmářem na farmě

Farmář (9. června 2009)

Zkuste na chvilku uprchnout ze spárů velkoměsta a zabydlet se na malé farmě uprostřed polí a lesů. Ze začátku se to zdá jako bezva relax, ale za chvíli začnete zjišťovat, že vám chybějí peníze a tak budete muset začít pracovat. Nakupte semínka a vajíčka a začněte pěstovat zeleninu a chovat slepice. A až vypěstované suroviny prodáte a budete bohatí, ale jenom když se budete pořádně otáčet.

Pořádný závod

Motocyklový závodník (7. června 2009)

Znovu nás čeká závod plný napětí, adrenalinu a soubojů kolo na kolo. Tak pořádně dolaďte svůj stroj, nasedněte a vyražte na start dalšího motocyklového závodu. A při závodě si dávejte pozor na výlety mimo trať - ty vás totiž mohou stát drahocenné vteřiny.

Dokáže prasátko vyhrát?

Prasečí závod (5. června 2009)

Začíná velký vesnický závod a jako první se na start postavilo naše milé prasátko. Tento závod má několik kol a v každém na prasátko čekají jiné úkoly a různé nástrahy. A pokud je prasátko všechny zvládne, stane se vítězem vesnického závodu a bude nejlepší mezi zvířátky. Pomůžete mu ke triumfu?

Další vzdušný minigolf

Verti golf 2 (3. června 2009)

Druhý díl Verti minigolfu si můžete zahrát vysoko nad americkým kaňonem. Stále tak musíte dávat pozor na silné rány, aby vám míček neuletěl. Čekají na vás ještě více složitější překážky na minigolfovém hřišti. Ovládání je stále stejné, myší zaměřovat a sílu rány určuje délka držení mezerníku.

Minigolf v oblacích

Verti golf (1. června 2009)

Pojďte si zahrát ten nejzvláštnější minigolf na světě. Ale co na světě, on tento golf ani není na zemském povrchu, ale někde vysoko v oblacích, a tak když dáte moc velkou ránu, či vám míček vyskočí z hříště, uletí vám do neznáma. Myší (kliknout a táhnout) určujete směr úderu a mezerník udáváte sílu úderu - čím déle mezerník držíte, tím větší bude rána.

Seznam online her

Najdi online hru

Sponzorované odkazy

Novinky

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. 9. 2010)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu ...

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr | Ochrana osobních údajů